fbpx
Naujienos

Loganas kovoja dėl didžiausio metų debiuto

Kadras iš filmo „Loganas. Ernis“
„Du Kine“ archyvas

Trečioji bei paskutinė „Ernio“ trilogijos dalis, manoma, taps didžiausia 2017 metų kino premjera, kartu atsisveikindama pelnytai uždirbtam poilsiui su tokia „Iksmenų“ žvaigžde kaip Hugh Jackman. „20th Century Fox“ studijos skaičiavimais, N-16 cenzą gavusi komikso adaptacija, pasaulinės premjeros metu, šiandien (kovo 3 d.), uždirbs nuo 65 iki 70 milijonų eurų.

Filmas „Loganas. Ernis“ žiūrovams pasakoja apie kovų išsekintą Ernį besislepiantį nuo visuomenės su Profesoriumi X. Profesorius taip pat nebe toks, kaip anksčiau – įveiktas Alzheimerio ligos jis beveik nieko nepamena. Galiausiai pasenusiam Erniui tenka stoti į dar vieną kovą prieš blogį, kad apsaugotų jauną mutantę Laurą.

„Logano“ kino juostos gamyba kainavo 92 milijonus eurų. Panašiai kaip prieš tai pasirodęs filmas „Deadpool“, paskutinė „Ernio“ trilogijos dalis yra orientuota į suaugusius „Iksmenų“ gerbėjus bei įkalbamus ar liberalius tėvus, kurie į kino centrus atves paauglius.

Vis dėlto, skirtingai nei minėtas „Deadpool“, „Loganas“ nevers savo fanų stebėti filmo pabaigos titrų, nes po jų, priešingai nei garsėja „Iksmenų“ filmų frančizė, nebus parodytas naujos dalies trumpas vaizdo klipas. Tai prieš keletą dienų patvirtino filmo režisierius James Mangold.

„Loganas. Ernis“ įvertinimai lenkia visus „Iksmenų“ ansamblio filmus, įskaitant ankstesnes „Ernio“ dalis. Filmas sulaukia tik teigiamų kritikų recenzijų, be to H. Jackman viešai paskelbė, jog tai paskutinis aktoriaus filmas per pastaruosius 17 metų, kuriame jis įkūnija Ernio personažą.

Net jei „Loganas“ ir taps didžiausiu dar tik prasidedančių metų debiutu, tokios garbės ilgai neišlaikys. Netrukus, kovo 17 d., „Disney“ pristatys daugeliui gerai žinomos istorijos „Gražuolė ir Pabaiga“ kino ekranizaciją, kuri, spėjama, premjeros metu uždirbs per 120 milijonų eurų.

Filmo „Loganas. Ernis“ pasaulinė premjera šiandien, kovo 3 d.

Komentarai