fbpx
Europos kino apdovanojimai, Naujienos

LRT žiūrovams pirmą kartą dovanojama Europos kino apdovanojimų ceremonija, kurią ves Aistė Diržiūtė

Aktorė Aistė Diržiūtė Fotografė Kristina Sereikaitė
Aktorė Aistė Diržiūtė Fotografė Kristina Sereikaitė
Aktorė Aistė Diržiūtė
Fotografė Kristina Sereikaitė

Iki svarbios kino šventės – Europos kino apdovanojimų liko kelios dienos, o viena iš dviejų ceremonijos vedėjų – lietuvių aktorė Aistė Diržiūtė kartu su vokiečių aktore Anna Bruggemann. Gruodžio 7 d., 20 val., portalas LRT.lt tiesiogiai iš Berlyno pirmą kartą transliuos Europos kino apdovanojimų ceremoniją. 

32-ą kartą vyksiantys apdovanojimai rengiami nuo 1988-ųjų. Europos kino akademija vienija daugiau nei 3800 kino industrijos profesionalų, kuriems šie apdovanojimai – išskirtinė šventė.

Ceremonijos metu skelbiami net 24 nominacijų laureatai, o tam, kad renginys būtų tinkamai pristatytas visoje Europoje, jo metu dirba daugiau nei 200 žurnalistų, 25 fotografai, daugiau nei 30 televizijos komandų. Vienas iš šio tarptautinio renginio globėjų yra Lietuvos kino centras, todėl tiesioginė ceremonijos transliacija itin laukiama ir mūsų šalyje.

LRT.lt lankytojams išskirtinę transliaciją, prasidėsiančią 20 val., komentuos režisierius ir žurnalistas Karolis Kaupinis bei kino kritikė, festivalio „Kino pavasaris“ programos sudarytoja Mantė Valiūnaitė. 23 val. ceremonija bus parodyta ir LRT PLIUS kanalo žiūrovams.

LRT.LT informacija

Komentarai