fbpx
Naujienos

M.A.M.A. iškilmėse originaliu įvaizdžiu sužibėjusi J.Šeduikytė ruošiasi „KINFO“ kino apdovanojimams

Jurga Šeduikytė M.A.M.A.2014 archyvas
Jurga Šeduikytė M.A.M.A.2014 archyvas
Jurga Šeduikytė M.A.M.A.2014 archyvas

Ištaigingai pasipuošusių M.A.M.A.2014 nominantų gretose savaitgalį neliko nepastebėta muzikos kūrėja ir atlikėja Jurga Šeduikytė. Akį traukianti raudona suknelė, griežti kirpčiai ir originalus papuošalas nosyje Jurgai pelnė daug dėmesio. Visos filmavimo kameros atsisuko į ją ir tuomet, kai vyras Vidas Bareikis nuo scenos Jurgai ištarė jautrų meilės prisipažinimą.

Atsiimdamas Metų geriausios alternatyvos statulėlę, Vidas ištarė nuoširdžią padėką savo mylimiausiems žmonėms, pasirinkdamas jaudinančią formą: ką jis jiems norėtų pasakyti, jei nulipusiam nuo scenos sustotų širdis. Prie nominantų stalelio jo kalbos besiklaususios J.Šeduikytės akyse sublizgėjo ašaros.

Kadangi pati esu pelniusi vieną kitą apdovanojimą, žinau, kaip būna, kai jaudiniesi norėdamas padėkoti. Svarbu „nepamesti“ brangiausių dalykų, todėl apdovanojimų laimėtojai dažniausiai dėkoja mamai, nes jos niekada nepamiršta. Kai Vidas padėkojo man, apsidžiaugiau, kai pradėjo dėkoti kitiems – klausiausi ir galvojau, kad tai – viena tobuliausių kalbų. Mūsų aplinkos žmonės nežiūri pro pirštus į galimybę pasisakyti. Aš pritariu Vidui, kad reikia sakyti, kas tau iš tikrųjų svarbu, kas įkvepia, o ne gaišti tokiomis kalbomis, kurios eis, praeis, nieko nepakeis. Labai džiaugiuosi už jo laimėjimą ir jo žodžius“, – sakė Jurga.

V.Bareikio pelnyta M.A.M.A.2014 statulėle labai džiaugėsi ir poros sūnus Adas. „Kai grįžome po renginio – laukė išsišiepęs, nešiojosi statulėlę visą vakarą ir užmigo ją pasistatęs šalia“, – šypsodamasi pasakojo J.Šeduikytė.

Jos žavinga šypsena atlikėją puošė visą vakarą, puikiai papildydama originalų atlikėjos ansamblį. „Džiaugiuosi Kaune netikėtai susipažinusi su kirpėju Saimonu Aukštuoliu, kuris Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos buvo pripažintas 2014 metų geriausiu stilistu. Jis pats susirado mane, ruošdamasis šių metų konkursui“, – pasakojo Jurga.

Bilietus į „KINFO apdovanojimų 2015“ nugalėtojų apdovanojimų ceremoniją galite įsigyti čia. 

„Ieškojau žmogaus, patrauklaus savo vidine laisve. Labai džiaugsiuosi, jei Jurga taps mano mūza. M.A.M.A. apdovanojimams pasiūliau jai griežtus kirpčiukus. Prie šio kirpimo taip pat priderinome griežtų, tiesių linijų nosies papuošalą – septumą“, – kalbėjo S.Aukštuolis.

Ar auskaras nosyje – vienkartinis Jurgos papuošalas, ar ji iš tiesų prasivėrė nosį, dainininkė neatskleidė. Bet žadėjo, kad jos įvaizdyje ir toliau dominuos originalios detalės. „Taip pat esu labai patenkinta suknelėmis, kuriomis mane pastaruoju metu puošia „Loulu Et Tu“. Bendradarbiausime su jais ir toliau, ruošdamiesi koncertams, fotosesijoms“, – kalbėjo dainininkė.

Šiuo metu moteris išgyvena ypač aktyvų kūrybinį etapą. Jurga jau pradėjo repeticijas Jaunimo teatro spektaklyje pagal Bertoldo Brechto pjesę „Gerasis žmogus ir Sezuano“, kuriame vaidins moterį, ilgainiui virstančią vyru. Spektaklį režisuoja V.Bareikis.

O jau rytoj J.Šeduikytė sužinos, kaip kino teatrų žiūrovai įvertino jos aktorinį meistriškumą – Jurga yra nominuota „KINFO apdovanojimų“ geriausios kino aktorės kategorijoje. Kartu su ja nominacijoje konkuruoja Oona Mekas ir Rimantė Valiukaitė.

„Mintys labai keistos, nes kol nenueini į atvirą renginį, tol tavo gyvenimo tarsi ir neveikia žiūrovų nuomonė, bet jų balsavimas leidžia pamatyti tikrą situaciją. Ne dėl to vaidini filme, kad laimėtum, pasilieki galimybę suklysti. Bet kai žmonės vertina – galvoji, gal tikrai nereikia to kelio mesti? Kartais kinas – tiesiog vienintelis būdas atsitraukti nuo realybės, prikaupti jėgų ir toliau gyventi, – kalbėjo Jurga. – Visada stebiu, kaip aktoriai vaidina, kaip jaučia ekrane, kiek jie savęs įdeda. Kaifuoju, kai sukuriamas geras vaidmuo, nes žmogus ne tik vaidina, bet ir išgyvena geras emocijas ir tai matoma.“

Be kino ir teatro, Jurgos gyvenime itin reikšminga išlieka muzika. Vasario 16-ajai skirtame koncerte ji atliks autentiško teksto lopšinę, kuriai pati parašė muziką.

“Lygiagrečiai vyksta albumo įrašai. Dirbame su prodiuseriu Aurelijumi Sirgedu. Jis labai intensyviai pluša prie kiekvieno kūrinio. Pasiteisino mūsų bendras sprendimas neskubinti albumo, nukelti pusmečiui jo pasirodymą, nes spaudžiamas grafikų praleidi svarbius dalykus, o kai atsiranda daugiau laiko, gali viską labai gražiai užbaigti”, – kalbėjo J.Šeduikytė.

Komentarai