fbpx
Naujienos

M. Levickis į „Sidabrinę gervę“ atvyks iš Londono „Royal Albert Hall“

Martynas Levickis LiKA archyvas
Martynas Levickis
LiKA archyvas

Šį antradienio vakarą garsiojoje Londono koncertų salėje „Royal Albert Hall“ pasirodys akordeono sensacija vadinamas lietuvis Martynas Levickis. Penktadienį jis atvyks į Vilnių ir gyvai pasirodys Lietuvos kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė 2014”.

Londono “Royal Albert Hall” savo koncertus yra surengę Bobas Dylanas, Frankas Sinatra, Ericas Claptonas, “The Beatles” ir kiti. M.Levickis šį vakarą prestižinėje britų scenoje pasirodys su “Royal Northern Sinfonia” orkestru. Publikai jis atliks Lady Gagos hitą “Telephone”.

“Šioje salėje turėjome pasirodyti spalio mėnesį, bet dėl gaisro koncertas buvo perkeltas. Nežinau, kaip pavyks šiandien, nes streikuoja Londono metro, bet tikiuosi žmonės susirinks”, – šypsodamasis kalbėjo akordeonistas.

Svarbiausiose pasaulio salėse laukiamas M.Levickis gegužės 2 d. 18.30 val. pasirodys Lietuvos kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė 2014”. Jie įvyks Vilniaus sporto, pramogų ir verslo centre „Forum Palace“.

„Kartu su styginių kvartetu atliksime „Daft Punk“ kūrinį „Get Lucky“, – atskleidė M.Levickis. – Labai džiaugiuosi sulaukęs kvietimo dalyvauti apdovanojimuose. Esu stebėjęs „Sidabrinės gervės“ transliaciją per televiziją. Dabar bus smagu pačiam tapti jos dalimi. Galima sakyti, kad iš tokio didžiulio koncerto Londone atvykstu į tokį didžiulį renginį Vilniuje.“

„Sidabrinė gervė 2014” apdovanojimų muzikinėje programoje taip pat pasirodys Rafailas Karpis su KASP bigbendu, muzikantės seserys Rūta ir Saulė Rinkevičiūtės, ilgametražio vaidybinio filmo „Santa“ garso takelį sukūrusi grupė „Makchu Pikchu“, aktorė Lina Rastokaitė.

Apdovanojimus rengia Lietuvių kino akademija. Iškilmes tiesiogiai transliuos LRT. Renginio globėjas – Algirdas Butkevičius.

LiKA informacija

Komentarai