fbpx
Naujienos

M. Mikutavičius apie filmą „Kunigo naudą velniai gaudo“: „Filmas juokingas, o T. Vaškevičiūtė – aistringa“

Marijonas Mikutavičius Singin Fish archyvas
Marijonas Mikutavičius
Singin Fish archyvas

Praėjusią savaitę su trenksmu buvo pristatytas naujausias lietuviškas kino filmas „Kunigo naudą velniai gaudo“. Pamatyti premjeros į sostinės kino centrą „Forum Cinemas Akropolis“ susirinko gausus garsenybių būrys, kuris liko sužavėtas šia kriminaline komedija.

Po filmo peržiūros, raudonojo kilimo premjeroje dalyvavusios Lietuvos žvaigždės vienbalsiai nusprendė – „Kunigo naudą velniai gaudo“ yra ne tik geras, bet ir juokingas. O tai patvirtinti jau spėjo ir Lietuvos kino teatrų žiūrovai – per premjerinį savaitgalį šį filmą pamatė per 26 tūkst. žiūrovų.

Po premjeros pakalbintas dainininkas, TV ir radijo laidų vedėjas Marijonas Mikutavičius pripažino, kad filmas jam pasirodė juokingas.

„Juokingas, o Toma Vaškevičiūtė yra labai aistringa“, – šypsodamasis lakoniškai tarstelėjo M. Mikutavičius ir perdavė linkėjimus gražiajai aktorei.

Aktorė ir TV laidų vedėja Monika Vaičiulytė pripažino, kad ją labiausiai filmas žavėjo iš proesinės pusės. Pavyzdžiui netikėti kolegų duetai.

„Smagus filmas, gražu, kad daug lietuviško teksto – frazių, kokias jau dabar pamirštame savo kalboje, šmaikštus tas humoras, subtilus, gražūs vaizdai lietuviški, liaudiški, kaimiški, ir šiaip smagu pamatyti daug kolegų veidų – tai didžiausi linkėjimai jiem visiem“, – iš kart po premjeros sakė M. Vaičiulytė.

Komedijos žanro imtis nepabijoję filmo kūrėjai teigia, kad juoktis iki ašarų priversiantis nuotaikingas filmas „Kunigo naudą velniai gaudo“ parodys, koks gražus yra šių dienų kaimas ir kiek nuotykių jame slypi.

Jau per pirmąjį savaitgalį, lapkričio13-15 dienomis, kino teatruose šis filmas sulaukė didelio žiūrovų antplūdžio, kurie skubėjo pamatyti kriminalinės komedijos. Todėl šiandien filmo kūrėjai didžiuojasi pasiektais rezultatais ir ragina kuo greičiau keliauti į kino teatrą ir jį pamatyt.

„Man patiko sukti vingiai, o personažai juokingi, na, yra iš ko pažvengti – tiesą sakant, tai aš manau, kad tas filmas yra tokia gera pramoga. Seniai lietuviškame kine nebuvo iš ko pažvengti“, – sakė TV laidų prodiuseris ir aktorius Gediminas Juodeika.

Žiūrimiausias savaitgalio filmas

Lapkričio 13 dieną kino teatruose pasirodžiusi lietuviška juosta „Kunigo naudą velniai gaudo“ sulaukė itin didelio kinomanų susidomėjimo ir tapo žiūrimiausiu kino filmu visoje Lietuvoje šį savaitgalį. Įtraukiančią ir nuotaikingą kriminalinę komediją kino teatruose per pirmąjį premjeros savaitgalį pažiūrėjo beveik 26 000 tūkstančiai žiūrovų.

„Mūsų darbas galų gale pateko į ekranus ir labai smagu, kad tokia gausybė kino teatro lankytojų atėjo pažiūrėti filmo. Daug kur nebuvo įmanoma įsigyti bilietų – jie buvo iššluoti. Mums tai, žinoma, labai malonu. Kviečiame ir kitus lietuviško kino gerbėjus keliauti į kino teatrą ir įvertinti mūsų darbą“, – pasakoja juostos prodiuseris ir pagrindinio vaidmens atlikėjas Mindaugas Papinigis.

Siūlome patiems pasižiūrėti žinomų šalies žmonių vertinimą: https://www.facebook.com/1401027376892964/videos/vb.1401027376892964/1503450759983958/?type=2&theater&notif_t=scheduled_post_published

Nuo lapkričio 13-os visuose Lietuvis kino teatruose rodomoje kriminalinėje komedijoje „Kunigo naudą velniai gaudo“ išvysite tai, kas nutinka, kuomet pasitaikius tinkamoms aplinkybėms, kaimynų „nagai užsiriečia tik į save“.

Komentarai