fbpx
Naujienos

M. Scorsese ir L. DiCaprio išskirtinei Niujorko publikai pristatė „Volstryto vilką“

Filmo „Volstyto vilkas“ pristatymas GPI archyvas
Filmo „Volstyto vilkas“ pristatymas
GPI archyvas

Naujasis Martino Scorsese‘s darbas „Volstyto vilkas“ („The Wolf of Wall Street“) pristatytas Niujorko publikai. Šį kartą žurnalistus masino ne tik vieno laukiamiausių šios žiemos filmų išankstinė premjera, bet ir į ją susirinkę įžymybės.

Gimtajame režisieriaus mieste, megapolyje, kuriame ir rutuliojasi filmo istorija, „Volstryto vilko“ peržiūra sutraukė minias kviestinės publikos, o tikrieji Volstryto milijonieriai, norėdami patekti į renginį, turėjo pasinaudoti savo įtakingumu ir ryšiais.

Greta pagrindinio vaidmens atlikėjo Leonardo DiCaprio pristatyme pasirodė ir kiti filmo aktoriai: Matthew McConaughey, žinomas iš „Magiškojo Maiko“ ir daugelio kitų filmų, Jonah Hill‘as, pažįstamas daugeliui komedijų žiūrovų ir kylanti Holivudo žvaigždė, žavioji Margot Robbie. Būtent ši australų kilmės aktorė fotosesijos metu susilaukė ne ką mažiau dėmesio nei L. DiCaprio. M. Robbie, „Volstryto vilke“ atliko įstabų pagrindinio personažo mylimosios vaidmenį. Pasipuošusi Giorgio Armani kurta suknele ir segėdama voro pavidalo perlų auskarus, 23-ejų gražuolė pasiglemžė fotografų simpatijas ir gerokai nustelbė kuklesnes filmo žvaigždutes.

Premjeros metu L. DiCaprio teigė esąs labai laimingas, kad toks filmas kaip „Volstryto vilkas“, tikras amerikietiškas epas apie godumą, apskritai buvo nufilmuotas. Aktoriaus nuomone, tokio lygio kino premjeros tarp gausios Holivudo produkcijos pasirodo ne dažnai.

Filmas sukurtas pagal tikrą 90-ųjų Volstryto legendos – milijonieriaus, išsišokėlio, malonumų ieškotojo ir švaistūno Džordano Belforto gyvenimo istoriją. Juostoje vaizduojamus įvykius L. DiCaprio sugretino su „modernia Romos imperija“, o patį filmavimo procesą įvardino kaip „gerai organizuotą chaosą“.

Aktorius Jonah Hill‘as, suvaidinęs nepaprastai komišką Dž. Belforto verslo bičiulį ir pasismaginimų bendražygį, buvo nusiteikęs filosofiškai: „dirbti su filmu buvo ir smagu, ir baugu tuo pat metu. Linksmybės, kurios glūdi paviršiuje, įsigilinus atskleidžia labai tamsias mūsų prigimties puses“, sakė jis.

Filmo, anonsuojamo kaip kriminalinė komedija, pasaulinė premjera numatoma Naujų metų pradžioje, sausio 3 dieną. Šią įžūliai stilingą bei, pasak žurnalo „Rolling Stone“, „mirtinai juokingą“ juostą bus galima pamatyti ir Lietuvos kino teatruose.

Filmo „Volstyto vilkas“ anonsas:

GPI informacija

Komentarai