fbpx
Naujienos

„Marvel“ bosas patvirtino, jog „Keršytojai. Pabaiga“ dėmesys atiteks originaliems 6 superherojams

Kadras iš filmo „Keršytojai“

Kino studijos „Marvel Studios“ bosas Kevin Feige patvirtino, kad fantastinio filmo „Keršytojai. Pabaiga“ emocinis dėmesys atiteks pagrindinei galingiausių Žemės superherojų grupei. Vis dėlto, tik laiko klausimas kada sulauksime dar daugiau naujų teoriją, susijusių su tuo, kas laukia ištikimiausių „Marvel“ kino visatos gerbėjų iki ekrane pasirodant finalinio filmo kūrėjų sąrašui. Kaip ir visi kiti „Marvel Studios“ projektai, kino juosta „Keršytojai. Pabaiga“ yra laikoma milžiniškoje paslaptyje, kad net pasirodę du filmo anonsai neleidžia suprasti konkretaus siužeto.

Naujausiame interviu Kevin Feige šiek tiek prasitarė apie tai, ko „Marvel“ kino visatos gerbėjai gali tikėtis kitą mėnesį pasirodysiančiame filme „Keršytojai. Pabaiga“. Ankstesnė kino juosta „Keršytojai. Begalybės karas“ paliko gerbėjus besijaučiančius pasmerktais ar bejėgiais, o „Keršytojai. Pabaiga“ anonsai tik dar labiau pagilina šį jausmą. Superherojų gyvenimas nėra geras ir prieš pagerėjant jis gali dar daugiau pablogėti – būtent tai praeitame filme pasakė Nebulą vaidinanti aktorė Karen Gillan.

„Žmonės atkreipia dėmesį į tai, jog Kapitonas Amerika „Begalybės karas“ metu buvo parodytas per mažai. Ir Geležinis žmogus iš tikrųjų nekalbėjo paskutinį pusvalandį vien dėl to, kas ten vyko. Bet šiems veikėjams, visiems originaliems šešiems pirmiesiems superherojams, atiteks pagrindinis „Keršytojai. Pabaiga“ dėmesys, labai asmenišku ir emocingu būdu.“ – patvirtino K Feige, kalbėdamas apie tai, ko galime tikėtis būsimame „Marvel“ filme.

Originalūs šeši Keršytojai yra aiškiai demonstruojami „Keršytojai. Pabaiga“ iki šiol išleistos reklaminės medžiagos centre. Taip pat yra žinoma, jog likusieji prarasti superherojai turės kažkokiu būdu sugrįžti, tačiau kaip tai nutiks yra laikoma paslaptyje. Scenarijaus autoriai Christopher Markus ir Stephen McFeely juokauja, kad „Marvel“ kino visatos gerbėjai visiškai nenutuokia kas jų laukia trilogijos pabaigoje, o tai gana erzina, žinant kokia netikėta buvo „Keršytojai. Begalybės karas“ pabaiga.

Pridedant baimės jausmą dėl Styvo Rodžerso, kuris filmo anonsuose neatrodo savimi, scenaristas Christopher Markus užsimena, jog būtent Kapitonas Amerika bus vienas iš tų, kuris mobilizuos karius ir prisiims atsakomybę, nors ir atrodo gana nugalėtas.

„Kapitonas buvo mūsų vyrukas nuo pačios „Marvel“ pradžios. Jis yra komandos barometras. Jūs einate ieškoti Kapitono Amerikos ir jei jis vis dar kovoja, jūs irgi kovojate. Bet jei jis sėdi purve, sakydamas „O Dieve“, tai reiškia, kad jūs pralaimėjote.“ – aiškina Christopher Markus.

Žemės galingiausių superherojų filme „Keršytojai. Pabaiga“ laukia tikra žūtbūtinė kova. Laimei, šioje misijoje jiems padės Kapitonė Marvel, kuri gali tapti labai naudingu slaptu ginklu antrą kartą susiduriant su Thanosu. Tačiau Carol Danvers, kad ir kokia galinga būtų, nesugebės to padaryti viena.

Fantastinis filmas „Keršytojai. Pabaiga“ kinuose nuo balandžio 26 d.

Komentarai