fbpx
Naujienos, Kino industrija

Masterclass su rež. Mariumi A. Markevičiumi (būtina registracija)

 
Vieta: MO muziejus 
Data: 2023 02 10, penktadienis
Laikas: 10:00
Trukmė: 90 min.
Kalba: Lietuvių / Anglų
 
Kaip kuriamas ir gaminamas dokumentinis, vaidybinis, istorinis kinas JAV ir Europoje? Kokie skirtumai yra kertiniai dviejų kontinentų kino industrijose? Nepaisant skirtybių – ko turėtume pasimokyti vieni iš kitų? 
 
Atsakymais į šiuos klausimus su Lietuvos kino industrijos atstovais nori pasidalinti šią savaitę Vilniuje viešintis JAV lietuvis, režisierius Marius A. Markevičius.
 

Susitikimo metu režisierius papasakos ir apie asmenines patirtis, (ne)sėkmes ir išmoktas pamokas. Žinoma, jis lauks ir dalyvių klausimų po pokalbio vyksiančioje diskusijoje.

Į atvirą „masterclass“ kviečiami kino profesionalai ir pradedantieji, taip pat – studentai ir kiti, planuojantys karjerą šioje srityje. Jeigu žinote kolegų, draugų ar bendražygių kam tai galėtų būti įdomu ir naudinga, būtinai pasidalinkite informacija. 

Marius A. Markevičius (gim. 1976 m. Kalifornijoje, JAV) yra dokumentinio filmo „Kita svajonių komanda“ (The Other Dream Team) ir romano apie tremtį „Tarp pilkų debesų“ (Ashes in the Snow) ekranizacijos autorius. Abu šie filmai – tarp visų laikų žiūrimausiųjų Lietuvoje.

Vasario 10 d. Lietuvos kino teatruose pasirodo naujausias režisieriaus dokumentinis filmas apie Rose Namajunas, kuriuo jis tęsia savo misiją apie mažą, bet drąsią lietuvių tautą įtaigiai pasakoti visam pasauliui.

Susitikimas MO muziejuje rengiamas bendradarbiaujant su JAV ambasada Lietuvoje bei tarptautine kino industrijos konferencija „Meeting Point – Vilnius“.  

REGISTRACIJA Į RENGINĮ: https://bit.ly/3jB8L6o  (vietų skaičius ribotas.)

Komentarai