fbpx
Naujienos

„Matricos“ kūrėjai pristato naują grandiozinę kosminę operą „Jupiterė. Pabudimas“ su Mila Kunis ir Channingu Tatumu

Kadras iš filmo „Jupiterė. Pabudimas“  „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Jupiterė. Pabudimas“
„ACME Film“ archyvas

„Matricos“ trilogiją bei kinematografijos šedevru vadinamą „Debesų žemėlapį“ nuotykių, veiksmo ir fantastikos filmų mėgėjams padovanoję režisieriai Andy ir Lana Wachowskiai šią vasarą į kino teatrus atgabena dar vieną įspūdingą, fantazijos ribas praplečiantį ir kerinčių kosmoso vaizdų kupiną filmą „Jupiterė. Pabudimas“. Kūrėjai naująjį savo darbą pristato kaip kosminę operą (angl. space opera) – mokslinės fantastikos kūrinį, kuriame netrūksta tarpžvaigždinių kelionių, skirtingų galaktikos dinastijų kovų ir žmogiškų išgyvenimų su romantikos prieskoniu.

Pagrindinis vaidmuo filme „Jupiterė. Pabudimas“ teko aktorei Milai Kunis. Jos herojė Jupiterė Džouns – po nakties dangumi gimusi mergina, kuriai žvaigždės pranašavo didžius darbus. Mergina išaugo svajodama ir nors kas naktį ji sapnuoja žvaigždes, kas rytą jos laukia pabudimas realybėje, kur ji tėra eilinė, kasdien tualetus plaunanti tvarkytoja. Asmeninis Jupiterės gyvenimas irgi jos nelepina.

Istorija apsiverčia, kuomet paaiškėja, kad merginos venomis teka karališkas, teisėtos Žemės paveldėtojos kraujas. Tą Jupiterė sužino iš pas ją atkeliavusio genetiškai sukurto tarpplanetinio kario Keino (akt. Channingas Tatumas). Kovotojas, kuris turi tiek žmogaus, tiek vilko DNR, herojei ne tik atskleidžia jos tikrąją tapatybę, bet ir privalo ją apsaugoti nuo vienos galingiausių visatos dinastijų. Už Jupiterės galvą siūlomas atlygis, mat piktavaliai nenori netekti valdų Žemėje.

Be M.Kunis ir Ch.Tatumo filme „Jupiterė. Pabudimas“ išvys ir kitus pažįstamus veidus, tokius kaip Anglijos aktoriai Seanas Beanas ar Eddie Radmayne‘as. Pastarajam teko pagrindinio blogiečio, Jupiterės žūties trokštančio ateivių dinastijos karalaičio, vaidmuo.

Prie juostos „Jupiterė. Pabudimas“ drauge su režisieriais Andy ir Lana Wachowskiais darbavosi daugybė jų ilgamečių bendradarbių – prodiuserių, scenaristų, vaizdo efektų režisierių ir kostiumų dizainerių. Žinomam prodiuseriui Grantui Hillui šis filmas tapo jau septintuoju bendru darbu su „Matricos“ kūrėjais.

Žadą atimanti kosminė opera „Jupiterė. Pabudimas“ Lietuvos kino teatrus pasieks liepos 25 dieną.

Filmo „Jupiterė. Pabudimas“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"