fbpx
Lietuviški filmai, Naujienos

„Melagiai 2“ – kūrėjai nusitaikė į Šv. Velykas

Kadras iš filmo „Melagiai“
Nuotraukos autorius: Andrej Vasilenko

Šiuo metu rodomas kalėdinis filmas „Melagiai“, kurį režisierius Emilis Vėlyvis pavadino „geriausia dešimtmečio lietuviška romantine komedija“, įsitvirtino tarp žiūrimiausių filmų kino teatruose, o kūrėjai neslepia – tęsinys bus! Didžiuosius ekranus „Melagiai 2“ pasieks 2020 pavasarį, o siužetas suksis apie kitą didelę šventę – Velykas.   

„Melagiai“ filmo anonsas:

„Kokie nauji herojai pasirodys ir kurie sugrįš – dar paslaptis. Bet susipažinę su Mariaus (akt. D. Kazlauskas) ir Jovito (akt. G. Savickas) tėvais per šias Kalėdas, tęsinyje tikrai susipažinsime ir su jų uošviais. O jie – tikrai ne mažiau ekscentriški“, – žada vienas filmo prodiuserių Paulius Virbickas. Ar didesnį vaidmenį naujame filme turės „Melagiuose“ žiūrovų širdis užkariavęs legendinis Gediminas Girdvainis? Pasak prodiuserio, su aktoriais jau derinami filmavimo tvarkaraščiai, nors tęsinio scenarijus – dar ankstyvos kūrybinės stadijos.

„Melagiai“ – pagal originalų lietuvišką Ryčio Zemkausko scenarijų sukurta komedija pavergė tiek jauniausių, tiek vyresnių žiūrovų širdis skaidriu humoru ir pažįstamomis šeimyninėmis peripetijomis. Šventiniame filme gerą nuotaiką žiūrovams kuria net keturių kartų kino žvaigždės: Giedrius Savickas, Dainius Kazlauskas, Edita Užaitė, Brigita Arsobaitė, Giedrė Giedraitytė, Larisa Kalpokaitė, Liubomiras Laucevičius ir Gediminas Girdvainis. 

Tavo mylimoji ką tik pranešė – ji laukiasi. Būtų puiki žinia, tik… tavo mylimoji yra tavo brolio žmona! Bet tai dar ne viskas. Nespėjus paskelbti visiems „gerosios naujienos“, tėvai netikėtai pareiškia – jie skiriasi! Po penkiasdešimties metų kartu… Ir visa tai vyksta prieš pat gražiausias metų šventes – Šv. Kalėdas! Bet pabaiga nustebins dar labiau, nes tokios atomazgos nesitikėjo niekas. Visi herojai yra ne tokie, kokie atrodė iš pirmo žvilgsnio…

Komedija „Melagiai“ – jau kinuose.

Komentarai