fbpx
Naujienos

Mila Kunis atskleidė, kad pasiruošimas filmui „Jupiterė. Pabudimas“ priminė sukarintą treniruočių stovyklą

Kadras iš filmo „Jupiterė. Pabudimas“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Jupiterė. Pabudimas“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Jupiterė. Pabudimas“
„ACME Film“ archyvas

Į seksualiausių Holivudo moterų sąrašus patenkanti Mila Kunis papasakojo apie naujojo „Matricos“ kūrėjų Andy ir Lanos Wachowskių filmo „Jupiterė. Pabudimas“ (angl. „Jupiter Ascending“), kuriame ji atliko pagrindinį vaidmenį, filmavimus. Praėjusių metų spalį dukros Wyatt Isabelle susilaukusi aktorė tikino, kad darbas šiame prie šio filmo buvo itin varginantis ir pareikalavo labai daug jėgų.

31-erių M.Kunis Contactmusic.com papasakojo, kad tiek ji, tiek filmo kolega Channingas Tatumas turėjo rūpesčių dėl to, kad numetė per daug svorio. Taip atsitiko dėl ypač intensyvių treniruočių juostos „Jupiterė. Pabudimas“ scenoms. Anot aktorės, naujoji kosminė opera tapo daugiausiai ištvermės pareikalavusiu jos projektu, o darbą prie filmo moteris palygino su buvimu sukarintoje treniruočių stovykoje.

„Jautėmės tarsi per karinius mokymus. Pirmąsyk gyvenime filme neturėjau nė gramo kūno riebalų. Penkias dienas per savaitę treniravomės kasdien, visą dieną, šešis mėnesius! Sportuodamas kiaurą dieną pusę metų kiekvenas nebeturėtų nė gramo riebalų“, – sakė M.Kunis. Aktorė pripažino, kad jai ir Ch.Tatumui tiek sporto vos nepakenkė sveikatai.

Britų žurnalui „SFX“ M.Kunis taip pat pasakojo, kad ji niekuomet nebuvo labai panaši į savo heroję Jupiterę realiame gyvenime. „Net sunkiausiais metais, kai mėginau atrasti save, išgyvenau brendimą, niekuomet taip savimi nedvejojau. Visada turėti tvirtą stuburą man padėjo šeima, jie visuomet mane palaikė. Aš niekada nebuvau tokia beviltiška kaip Jupiterė, nes ji jaučiasi vieniša. Man teko laimė niekuomet nesijausti vienišai“, – kalbėjo ji.

Filme „Jupiterė. Pabudimas“ valytoja Čikagoje dirbančios merginos gyvenimą sukrečia netikėtas genetiškai sukurto kario ir medžiotojo Keino (akt. Ch.Tatumas) pasirodymas. Paaiškėja, kad jis į Žemę atvyko ieškodamas būtent Jupiterės, o jos genuose užprogramuota neįtikėtina galia, galinti pakeisti jėgų pasiskirstymą visoje visatoje.

Žadą atimanti kosminė opera „Jupiterė. Pabudimas“ Lietuvos kino teatrus pasieks vasario 6 dieną.

Filmo „Jupiterė. Pabudimas“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"