fbpx
Naujienos

Mistiniame trileryje „Hipnotikai“ suvaidinusiam Benui Affleckui prieš filmavimus teko panirti į studijas apie hipnozę

Kadras iš filmo „Hipnotikai“

Jau šį penktadienį, gegužės 12 dieną, į kino teatrus su nauju mistiniu veiksmo trileriu „Hipnotikai“ grįžta tokių juostų kaip „Nuodėmių miestas“, „Mačetė“, „Desperado“ ir kt. kūrėjas Robertas Rodriguezas. Dar iki premjeros pasirodžiusiose kai kuriose kino kritikų recenzijose juosta dėl savo painaus scenarijaus lyginama su daugybės komplimentų sulaukusiu filmu „Tenet“. Pagrindinį vaidmenį trileryje sukūrė dviejų „Oskarų“ laimėtojas Benas Affleckas.

„Mane labiausiai įtraukė pati istorija. Gyvenime yra daugybė dalykų, apie kuriuos kasdienybėje nesusimąstome. Vienas jų – tai, jog šalia mūsų gali atsirasti tokių, kurie sugeba sukelti hipnozę ir priversti mus elgtis taip, kaip tikrai niekada nesielgtume. Tai man – didžiulė mistika. Ir baisiausia, kad nuo to beveik nėra būdų apsisaugoti“, – pasakoja B. Affleckas.

Kadras iš filmo „Hipnotikai“

Jis teigia, jog turi taisyklę nevaidinti to, ko pats iš tiesų nesupranta, tad vos gavęs vaidmenį, daugybę laiko praleido studijuodamas hipnozių technikas.

„Neslėpsiu, iki šiol žmonės, kurie užsiima hipnoze, man prilygdavo kažkokiems burtininkams. Tačiau tik giliau pasirodomėjęs supratau, kad viskam yra mokslinis paaiškinimas. Tai iš tiesų įmanoma, tačiau, mano nuomone, pateisinama tik tada, jei hipnozė naudojama geriems tikslams“, – sakė aktorius.

Trileris „Hipnotikai“ pasakoja apie detektyvo Denio Rurko (akt. B. Affleckas) lemtingą dieną, kuri iš pradžių nieko neįprasto nežadėjo. Su mažamete dukra leisdamas laiką parke, Denis nukreipė dėmesį, rodos, vos akimirkai, o tuomet jo dukra dingo kaip į vandenį.

Kadras iš filmo „Hipnotikai“

Negalėdamas kitaip susitvarkyti su skausmu, Denis visa galva pasineria į darbą. Vienos pasalos metu aštri detektyvo akis užfiksuoja keistą vyriškį. Aikštėje ant suoliuko prisėdęs vyras iš pirmo žvilgsnio lyg ir nedaro nieko įtartino, bet detektyvo nuojauta sako ką kita.

Ėmęs jį sekti, Denis netrukus patenka į tikrą kreivų veidrodžių karalystę. Paaiškėja, kad keistasis vyriškis yra galingas hipnotikas, galintis akimirksniu užvaldyti kitų žmonių protus ir priversti juos elgtis pagal savo valią bei patikėti dalykais, kurie realybėje neegzistuoja. Netrukus Denis atskleidžia, kad jo sekamas hipnotikas gali būti susijęs su itin slapta vyriausybine programa. Dar daugiau: kai kurios tyrimo gijos ima sietis ir su paslaptingu jo paties dukters dingimu.

Kuo baigsis istorija pamatysime jau šį penktadienį, gegužės 12 dieną, kuomet kino teatruose pasirodys mistinis veiksmo trileris „Hipnotikai“.

Filmo anonsas: 

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"