fbpx
Naujienos

Mistiniame trileryje „Senis“ 20 metų kalintas Josho Brolino herojus kibs į tiesos paieškas ir sieks keršto

Kadras iš filmo „Senis“  „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Senis“
„ACME Film“ archyvas

Dramatiškų, veiksmo kupinų istorijų mėgėjams patiks naujausias žymaus režisieriaus Spike‘o Lee darbas, lapkričio 29 dieną į Lietuvos kino teatrus atkeliausiantis mistinis trileris „Senis“ (angl. „Oldboy“). Jame publika išvys iš įprastos aplinkos išplėštą žmogų, praradusį savo gyvenimą ir tapusiu pikta linkinčio žmogaus žaislu.

Filme „Senis“ žiūrovai susipažins su reklamos versle dirbančio Džo istorija. Jam nutinka kraupus dalykas – jis pagrobiamas ir įkalinamas. Tačiau šįsyk niekas neprašo išpirkos, niekas nepaaiškina jam tokio elgesio motyvų. Nenutuokdamas pagrobėjų motyvų vyras mėgina iš nevilties žalotis. Jis teturi vienintelį ryšį su pasauliu – televizorių. Žiūrėdamas jį Džo skaičiuoja dienas, savaites ir mėnesius. Negailestingi kalintojai jį laiko vienutėje dvidešimt metų kol vieną dieną visiškai netikėtai jis pabunda laisvėje.

Dabar tiek metų žabotas pyktis taikosi išsiveržti ir vyras pasiryžęs surasti savo skriaudikus. Tačiau nežinomas piktavalis nenusiteikęs lengvai pasiduoti, tad pažeria Džo visą virtinę mįslių. Keršto troškimas herojų atveda pas jauną socialinę drabuotoją ir nežinomą asmenį, kurio rankose – Džo išsigelbėjimas.

Pagrindinis vaidmuo juostoje teko aktoriui Joshui Brolinui, puikiai pažįstamam iš tokių filmų kaip „Vyrai juodais drabužiais 3“, „Milkas“, „Amerikos gangsteris“ bei „Šioje šalyje nėra vietos senukams“. Taip pat žiūrovai išvys žavingąją aktorę bei dainininkę Elizabeth Olsen, talentingąjį Samuelį L.Jacksoną ir kitus.

Kančia virtęs gyvenimas, bandymas atrasti išsigelbėjimą, noras pamiršti tragedija virtusius metus ir atsilyginti kaltininkams įtemptame ir mistinių elementų turinčiame S.Lee (rež. „Savas žmogus“, „Ji manęs nekenčia“, „Semo vasara“, „Elkis teisingai“) trileryje „Senis“ – jau nuo lapkričio 29 dienos.

Filmo „Senis“ anonsas:

„CLINIC 212“ informacija

Komentarai