fbpx
Naujienos

Moters dienos proga – L. Kybartienės ir V. Mainelytės video sveikinimas

„Draugė“ „Cloud Productions“ archyvas
„Draugė“
„Cloud Productions“ archyvas

Dvi neblėstančio populiarumo ir žavesio moterys – Vaiva Mainelytė ir Laima Kybartienė – Tarptautinės moterų solidarumo dienos proga sveikina Lietuvos moteris ir kviečia jas dažniau pagalvoti apie save, džiaugtis artimųjų meile ir kurti mažas šventes kiekvieną metų dieną.

„Linkiu Jums laimės, kuri gyvena visada čia, mūsų širdyse, kad ji išeitų į paviršių ir Jums šviestų gera nuotaika, spindesiu, grožiu, pasitikėjimu, meile“, – tardama sveikinimo žodžius linki televizijos žvaigždė L. Kybartienė. „Taigi, bent šią dieną, nebūkim vienišos. Juk mūsų šventė!“, – sveikinimą pabaigia jos draugė ir kino legenda V. Mainelytė.

Po daugybės metų abipusės simpatijos, Lietuvos ekranų legendos mėgaujasi viena kitos kompanija, besiruošdamos trumpametražio vaidybinio filmo „Draugė“ filmavimams. Būsimasis fantastinis filmas žiūrovus nukelsi į Lietuvos ateitį ir parodys kaip ten gyvena moteris, trokštanti turėti supratingą ir ištikimą pašnekovę. Šias aktores subūrusi jaunosios kartos režisierė Julija Zubavičienė sako, kad fantastinio filmo scenarijų įkvėpė svarstymai apie jos pačios laukiančią ateitį: „Rašydama scenarijų filmui stebėjau savo močiučių kasdienybę bandydama įsivaizduoti, o kaip gi atrodys mano gyvenimas po trisdešimties metų. Mano įsivaizduojamą ateitį ir išvys kino žiūrovai.“

Metų eigoje pasirodysianti kino juosta jau dabar žiūrovus kviečia tapti filmo „Draugė“ bendruomenės dalimi socialiniuose tinkluose, ten stebėti filmo kūrimo užkulisius iki pat jo gimimo.

Video sveikinimą galite išvysti čia:

 

Komentarai