fbpx
Naujienos

„Moterys meluoja geriau“ žvaigždę aktorę Brigitą Arsobaitę persekioja melagiai

Kadras iš filmo „Melagiai“

Greičiausiai tai tik sutapimas, tačiau žavioji rudaakė aktorė Brigita Arsobaitė jau kelintą kartą gauna vaidmenis, susijusius su melagiais. Iš pradžių serialas „Moterys meluoja geriau“, tuomet spektaklis „Melagės“ ir galiausiai komedija „Melagiai“, kuri kino ekranus pasieks jau lapkričio 9 d. Šiame filme Brigita vaidina aikštingą Dainiaus Kazlausko herojaus žmoną.

„Labai patiko filmuotis „Melagiuose“, nes labiau esu teatro aktorė ir kine pasirodau retai. Surinkta nuostabi kolegų komanda nuo pat pradžių žadėjo puikų rezultatą. Ši patirtis man labai svarbi ir vertinga. Tačiau įdomiausias dalykas nutikęs aikštelėje buvo šuniukas Sunny! Visą gyvenimą maniau, kad jei turėčiau šunį, jis tikrai būtų didelis ir rimtas. Niekada nesižavėjau tais mažais, dekoratyviniais „fifų“ keturkojais. Tačiau per filmavimą Sunny taip prie manęs prisirišo, kad simpatija tapo abipusė ir galiausiai net užsinorėjau ją nupirkti iš šeimininkės, tačiau nesėkmingai“ – šypsosi aktorė.

Į komiškas ir intriguojančias šeimos narių peripetijas jau nuo pirmųjų minučių įsuka nauja lietuviška komedija „Melagiai“, kurią prodiusavo lietuviškų kino hitų „Nepatyręs“ ir „Tarp mūsų, berniukų…“ prodiuseris Paulius Virbickas bei prodiuseriai Stasys Baltakis ir Vladimiras Razarionovas.

Tavo mylimoji ką tik pranešė – ji laukiasi. Būtų puiki žinia, tik… tavo mylimoji yra tavo brolio žmona! Bet tai dar ne viskas. Nespėjus paskelbti visiems „gerosios naujienos“, tėvai netikėtai pareiškia – jie skiriasi! Po penkiasdešimties metų kartu… Ir visa tai vyksta prieš pat gražiausias metų šventes – Šv. Kalėdas! Bet pabaiga nustebins dar labiau, nes tokios atomazgos nesitikėjo niekas. Visi herojai yra ne tokie, kokie atrodė iš pirmo žvilgsnio…

Be Brigitos Arsobaitės komedijoje „Melagiai“ gerą nuotaiką žiūrovams dovanos net keturių  kartų kino žvaigždės: Giedrius Savickas, Dainius Kazlauskas, Edita Užaitė, Giedrė Giedraitytė, Liubomiras Laucevičius, Larisa Kalpokaitė ir Gediminas Girdvainis. 

Komedija „Melagiai“ – kinuose nuo lapkričio 9 d.

Komentarai