fbpx
Naujienos

MyFrenchFilmFestival.com (sausio 12 – vasario 1d.)

Sausio 11d. KINFO lankėsi Prancūzų institute, kuriame buvo pristatytas debiutuojančių prancūzų režisierių filmų festivalis MyFrenchFilmFestival.com, vykstantis jau nuo šiandien, sausio 12d., viso pasaulio internetinėje erdvėje. Į išankstinę festivalio filmų peržiūrą pakliuvo du trumpametražiai: animuotas „Butelio dugnas”, pasakojantis apie žlugdančią akinių įtaką fantazijai, ir „Monsieur l’abbé”, apie įvairiausius klausimus, iškylančius mylint, praktikuojant meilę, ją įregistravus, ja piktnaudžiaujant, jos siekiant ir apie ją galvojant. Bet svarbiau/smagiau: „ką apie tai pasakytų Dievas?”. Pastarojo KINFO primygtinai rekomenduotų nepraleisti!

MyFrenchFilmFestival.com – jau antrąjį kartą vykstantis tarptautinio masto filmų festivalis on-line, šiemet išverstas ir į lietuvių kalbą! Sinefilų džiaugsmas truks iki vasario 1d., o iki jos bus proga išvysti net 10 pilno metro ir tiek pat trumpametražių filmų.

Rink savo favoritus, balsuok, laimėk festivalio prizus bei nepamiršk brūkštelt savųjų rekomendacijų KINFO Facebook puslapyje!

Daugiau KINFOrmacijos

Komentarai