fbpx
Naujienos

N-16 filmo „Tik ne tu“ žvaigždė apie karštos scenos duše filmavimą: buvo daugiau nei nejauku

Kadras iš filmo „Tik ne tu“. ACME FILM archyvas

Šį penktadienį, sausio 5 dieną, į kino ekranus atkeliauja N-16 ženklu pažymėta karšta romantinė komedija „Tik ne tu“. Akivaizdu, kad toks amžiaus cenzas juostai duotas ne šiaip sau – istorija turės ne vieną intymią sceną, kurioje išvysime pagrindinius aktorius – serialuose „Euforija“ ir „Tarnaitės pasakojimas“ išgarsėjusią aktorę Sydney Sweeney bei filme „Asas Maverikas“ vaidinęs Glenas Powellas. Pastarasis neseniai per interviu paatviravo, kad filmuotis karštose situacijose buvo net pavojinga, o viena scena įsiminė kaip itin nejauki.

„Jūs patys įsivaizduokite, jau pati intymi scena yra iššūkis aktoriams, o čia filmuojantis duše filmavimo aikštelėje buvę žmonės dar ėmė patarinėti, kaip ir ką turėtume su Sydney daryti. Ką, jums atrodo, kad mes anksčiau nesame glamonėjęsi? Palikit mums vietos improvizacijoms! Tiesą pasakius, buvo daugiau nei nejauku“, – pasakojo G. Powellas.

Jo teigimu, už kadro tuo metu stovėjo apie 40 žmonių ir visi jie turėjo, ką porai patarti. Kitas įsimintinas nuotykis aktoriaus laukė filmuojant sceną ant uolos, kurioje žvaigždei teko sparčiai nusirengti visiškai nuogai.

„Kaži, kodėl niekas nekalba apie saugumą filmuojantis. Man reikėjo greitai išsirengti stovint ant uolos krašto ir aš priėjau kiek arčiau jo nei buvo sumanyta. Nedaug trūko iki nelaimės. Na, bet bent jau vaizdas tikrai daugeliui sukels juoką, buvo verta rizikuoti“, – šypsosi aktorius.

Romantinė komedija „Tik ne tu“ pasakos apie tai, kaip pirmojo pasimatymo metu tarp Bėjos (akt. S. Sweeney) ir Beno (akt. G. Powellas) buvo įsiplieskusi visai rimta kibirkštis, tačiau išaušus rytui kibirkštis pavirto į ledo gabalą. Aistrą pakeitus abejingumui, abu jaunuoliai būtų visiškai patenkinti, jei vienas kito daugiau niekuomet gyvenime nebesutiktų.

Bet likimas mėgsta krėsti pokštus – vienas kito nekenčianti porelė pakviečiama į egzotiškas vestuves Australijoje. Sukandę dantis, Bėja ir Benas nusprendžia apsimesti, kad vis dar yra kartu ir kažkaip atkentėti svarbiausią bičiulių šventę.

Turbūt nereikia nė sakyti, kad ilgai šis jų spektaklis netrunka. Pamažu tarp Bėjos ir Beno ima skraidyti visai kitokios kibirkštys – su kandžiais komentarais, smulkioms (ir nelabai) niekšybėmis vestuvės pavirsta į tikrą katastrofą, o visiems aplinkiniams kyla klausimas – kas gi TOKIO nutiko tarp Bėjos ir Beno ir ar iš to gali užgimti nauji jausmai?

Šmaikšti ir be proto karšta romantinė komedija „Tik ne tu“ Lietuvoje pradedama rodyti jau šį penktadienį, sausio 5 dieną.

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"