fbpx
Naujienos

Naktinis blusturgis „Kino po žvaigždėmis” erdvėje suburs būrį stilingųjų vilniečių

Kadras iš filmo „Vakarienė kaip sapnas“ Kino teatro „Pasaka“ archyvas
Kadras iš filmo „Vakarienė kaip sapnas“
Kino teatro „Pasaka“ archyvas

Šiandien, liepos 9 d., Šiuolaikinio meno centro kiemelyje įkurtas “Kinas po žvaigždėmis” ekranas bus apsuptas stilingus dalykėlius įsigyti nusiteikusios miesto madingosios publikos – čia pirmąsyk organizuojamas naktinis blusturgis, po kurio bus rodomas kino teatro „Pasaka” sezono hitu tapęs režisierės Linos Plioplytės dokumentinis filmas „Amžinai stilingos”.

„Blusturgis prasidės nuo 20 val., o vėliau visi kartu pažiūrėsime filmą, kurį verta pamatyti dar nemačiusioms ir netgi toms, kurios jau kartą jį pažiūrėjo. Apjungti du sostinėje išpopuliarėjusius originalius projektus paskatino filmo tema – stilinga išvaizda – kuri bet kuriai merginai aktuali nepriklausomai nuo jos amžiaus”, – pasakojo Andrė Balžekienė, viena iš projekto „Kinas po žvaigždėmis” sumanytojų.

Penktadienį „Kinas po žvaigždėmis” kvies į ŠMC kiemelį užsukti po gardžios penktadieninės vakarienės ir gurmaniškai pažiūrėti ispanišką juostą „Vakarienė kaip sapnas” – filmą iš šių metų specialiosios kulinarinės programos. Vieno geriausių pasaulio restoranų „El Cellar de Can Roca“ savininkai Joanas ir Jordi Roca kartu su šiuolaikinės operos estetu Francu Aleu sugalvojo projektą, kuriame kulinarija susilietų su opera. Gimęs iš libreto koncepcijos, autorių įvardijamas kaip „Dvylikos patiekalų opera ir dvylikos dalių banketas“, šis projektas sujungė klasikinę ir elektroninę muziką, poeziją ir 3D vizualizacijas, šokį ir vaidybą, filmus ir tapybą, egzotiškus kvapus ir maisto šedevrus, kurių nebūtų įmanoma sukurti be tiksliųjų mokslų žinių.

Šeštadienį bus tęsiama „Film Noir” filmų programa, kurioje šįsyk – prancūziška „Pépé le Moko” istorija apie šimtatūkstantiniame mieste besislapstantį nusikaltėlį, kurio gyvenime – daugybė vienos nakties nuotykių ir sudaužytų širdžių, kol pagaliau atsiranda ta vienintelė, dėl kurios atsiranda noras keistis…

Organizatoriai primena, jog verta pasirūpinti šiltesniais drabužiais ir individualia apsauga nuo lietaus. Užklupus labai prastam orui, seansai bus perkelti į kino teatro „Pasaka” didžiąją salę.

Komentarai