fbpx
Naujienos

Naujajame Woody Alleno filme „Mėnesienos magija“ Colinas Firthas virto iliuzionistu, o Emma Stone – žavia aiškiarege

Kadras iš filmo  „Mėnesienos magija“  „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Mėnesienos magija“
„ACME Film“ archyvas

Kone kasmet vis po naują filmą pristatantis žymusis Holivudo kino kūrėjas Woody Allenas šį rugsėjį į kino ekranus atgabens dar vieną jam charakteringą istoriją – romantišką, šmaikščią ir su žiupsneliu paslapties. Naujajame filme „Mėnesienos magija“ (angl. „Magic in the Moonlight“) žiūrovų laukia kelionė į režisierių pamėgtą pietų Prancūziją, kur pagrindiniam herojui teks aiškintis, ar išties egzistuoja magija, o gal – tai tik aiškiaregės apgavystė.

Visuomet į savo filmus garsiausius aktorius lengvai prisiviliojantis W.Allenas naujojoje juostoje pagrindinius vaidmenis atlikti pasikvietė šiuo metu populiarumo viršūnėje esantį Coliną Firthą bei gerbėjų itin mėgstamą Emmą Stone. Jiems teko nusikelti į rafinuotą ir puošnų trečiąjį dešimtmetį. Filmo pavadinimas „Mėnesienos magija“ leidžia tikėtis, kad be kerų čia neapsieis. Tiesa, vieni burtai bus paaiškinami, o dėl kitų teks ilgėliau pasukti galvą.

Istorija prasideda, kai žymus britų iliuzonistas ir magas Stenlis (akt. C.Firthas), gastroliuojantis pasivadinęs Vei Ling Su pseudonimu, pakviečiamas pagelbėti išaiškinant apgaulę. Darbą siūlantis užsakovas pasikliauja Stenlio gebėjimu perprasti žmones, o atlygis viliojantis, tad jau netrukus sceninį makiažą nusivalęs iliuzionistas pakuojasi lagaminus į Prancūzijos Rivjerą. Čia jis susipažįsta su Sofija (akt. E.Stone), intriguojančia, jau pagarsėjusia aiškiarege, kuri teigia turinti ryšį su anapusiniu pasauliu ir jau yra spėjusi tuo įtikinti kilmingą bei labai turtingą prancūzų šeimą. Dvasių mediumės ir skeptiško apsimetėlių demaskuotojo pažintis prasideda gana šaltai ir jie nesibodi turėdami progą patraukti vienas kitą per dantį.

Scenos triukai Stenliui gerai pažįstami, tad jis nuolat stebi jauną merginą, siekdamas ją perprasti. Sofija leidžiasi jo lydima ir nesusvyruoja jo tikrinama. Galiausiai tarp jųdviejų užsimezga ryšys su romantikos kibirkštėlėmis. Kai įsipainioja asmeniniai jausmai, ar užduoties vykdyti atkeliavęs iliuzionistas tebegalės blaivai vertinti situaciją? O gal pats įtikės merginos gabumais?

Šilta, idiliškų vaizdų ir romantikos kupina istorija, paženklinta mėnesienos šviesos ir magijos Lietuvos kino teatruose – nuo rugsėjo 5 dienos.

Filmo „Mėnesienos magija“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"