fbpx
Naujienos

Naujame „Bjaurusis aš 4“ anonse mylimieji pakalikai įgauna supergalias

Kadras iš filmo „Bjaurusis aš 4“

Animacinė nuotykių komedija „Bjaurusis aš 4“ (angl. „Despicable Me 4“) netrukus užvaldys Lietuvos kino sales su nauju nuotykiu, kuriame buvęs super-piktadarys Gru (lietuviškai įgarsina Dalius Skamarakas), dabar – prieš pasaulio blogį kovojančios Superslaptos organizacijos agentas, pakvies įžengti į naują pakalikų chaoso erą.

Artėjant ketvirtosios animacinės nuotykių komedijos premjerai didžiajame ekrane, kino studija „Illumination“ išleido naują anonsą, kad žiūrovai galėtų pajusti, ko jie gali tikėtis iš naujausio tęsinio.

2022-aisiais metais „Bjaurusis aš“ franšizė pristatė filmą „Pakalikai 2“, kuris pasakojo apie jaunąjį Gru ir jo kelionę, siekiant tapti didžiausiu pasaulyje piktadariu.

Naujasis filmas „Bjaurusis aš 4“ pradeda naują sėkmingiausios kino istorijoje animacinės franšizės skyrių, kuriame Gru ir Liucija (įgarsina Neringa Varnelytė) bei jų dukrelės džiaugiasi naujausiu šeimos nariu: Gru jaunesniuoju, kuriam itin patinka kankinti savo tėtį.

Lietuviškai dubliuotoje animacijoje „Bjaurusis aš 4“ Gru dukreles Margo, Editą ir Agnę atitinkamai įgarsina Adelė Teresiūtė-Aukštikalnė, Agneta Januševičiūtė bei Patricija Tamošaitytė.

Kadras iš filmo „Bjaurusis aš 4“

Filme taip pat bus girdimi Andrius Kaniava, Vytautas Rašimas, Milda Gecaitė, Andrius Žiūrauskas, Linas Barauskas, Julija Jegorova, Oneida Kunsunga bei Airida Gintautaitė.

Sprendžiant iš pasirodžiusio naujausio filmo „Bjaurusis aš 4“ anonso, Gru šeimynėlė bus priversta bėgti ir slėptis, o geltonųjų pakalikų armijos lauks naujas nuotykis, pripildytas nenutrūkstamo veiksmo ir griaunamojo humoro.

Vadovauti naujausiam nuotykiui grįžta filmų kūrėjas Chris Renaud, dirbęs prie franšizės nuo tada, kai buvo išleistas pirmasis filmas „Bjaurusis aš“. Režisierius daugiau nei dešimtmetį dirbo su kino studija „Illumination“ ir pristatė tokius filmus, kaip „Slaptas augintinių gyvenimas“ (angl. „The Secret Life of Pets“) bei „Dainuok“ (angl. „Sing“).

Scenarijų filmui „Bjaurusis aš 4“ parašė Mike White ir Ken Daurio, kurie ir nusprendė, kad sekantis šeimos nuotykis bus kūdikio auginimas.

Lietuviškai dubliuota animacinė nuotykių komedija „Bjaurusis aš 4“ Lietuvos kinuose nuo liepos 5 d.

Filmo anonsas: 

Komentarai