fbpx
Naujienos, TV

Naujas „discovery+“ dokumentinis serialas „Glee“ kaina“ atskleidžia, kokia yra tikroji buvimo superžvaigždėmis kaina

Serialas „Glee“ kaina“

Amerikiečių muzikinis serialas „Choras“ (angl. „Glee“) per daugiau nei šešerius metus pelnė ne vieną prestižinį apdovanojimą. Nepaisant stulbinančios serialo sėkmės, naują popkultūros erą žymėjusią draminę komediją iki šiol gaubia tamsus paslapčių šydas. Kas vyko filmavimo aikštelėje ir už jos ribų atskleidžia naujas „discovery+“ dokumentinis serialas „Glee“ kaina“.

Vos tik pasirodžius pirmajai „Choro“ serijai tapo aišku, kad serialas sulauks daugybės gerbėjų dėmesio visame pasaulyje, tačiau jo pavadinimas iki šiol linksniuojamas dėl kiek kitokių priežasčių. Iššūkį tuometinei jaunimo popkultūrai metusį serialą nuo pat jo premjeros lydi skandalai, apkalbos ir lemtingos tragedijos.

Naujas trijų dalių dokumentinis serialas „Glee“ kaina“ tyrinėja atšiaurias „Choro“ aktorių gyvenimo istorijas ir atskleidžia stulbinančią tiesą apie tai, kokia yra tikroji buvimo superžvaigždėmis kaina. Dokumentiką jau galima peržiūrėti „discovery+“ platformoje, kuri Lietuvoje pasiekiama per „Go3“ televiziją ir „MEGOGO“.

Drąsa kalbėti apie nepatogius dalykus

2009–2015 m. transliuotą serialą „Choras“ televizijos ir kino ekspertai liaupsino dėl novatoriško kūrėjų požiūrio ir drąsos kalbėti jaunimą dominančiais klausimais. Jaunatviška serialo aktorių komanda visa galva pasinėrė į seriale tyrinėtas seksualumo, rasės, negalios ir santykių problemas, tačiau spėjama, kad būtent tai tapo priežastimi jų slėptam liūdesiui ir išgyvenimams.

Kaip teigia „Investigation Discovery“ nusikaltimų ir tiriamojo turinio prezidentas Džeisonas Sarlanis, daugybę džiaugsmo žiūrovams kas savaitę atnešdavęs serialas ilgainiui tapo viena tamsiausių pastarojo meto istorijų.

„Kylančioms serialo „Choras“ žvaigždėms teko atlaikyti milžinišką aplinkinių, gerbėjų ir žiniasklaidos spaudimą. Kurdami dokumentinį serialą „Glee“ kaina“ siekėme pažvelgti į aktorių jausmų vidų ir nušviesti siaubingas juos užklupusias tragedijas. Su visa derama pagarba prisiminsime seriale „Choras“ vaidinusių Cory Monteitho, Marko Sallingo ir Naya Riveros gyvenimus, jų mirties aplinkybes ir daugybę kitų pasakojimų“, – pažymi Dž. Sarlanis.

Dokumentiniame seriale atskleidžiamas aktorių gyvenimas filmavimo aikštelėje ir už jos ribų, kur daugiau nei šešerius metus virė žiūrovams nematomos užkulisių dramos. Dar niekur nepublikuoti aktorių, jų artimųjų, serialo darbuotojų ir žurnalistų interviu leis „Choro“ gerbėjams kaip niekad artimai pažvelgti į jų herojus persekiojusius demonus ir atskleisti visas ramybės nedavusias paslaptis.

Naują trijų dalių dokumentinį serialą „Glee“ kaina“ jau galima peržiūrėti „discovery+“ platformoje, kuri Lietuvoje yra pasiekiama per „Go3“ televiziją ir „MEGOGO“.

Anonsas: 

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, „CNN“, „DC“, „Eurosport“, „HBO“, „HBO Max“, „HGTV“, „Food Network“, „Investigation Discovery“, „TLC“, „Magnolia Network“, „TNT“, „TBS“, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Pictures“, „Warner Bros. Television“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Komentarai