fbpx
Naujienos

Naujausių „Bado žaidynių“ žvaigždė Rachel Ziegler: tam, ką pamatysite ekrane buvo naudojamos neįprastos priemonės

Kadras iš filmo „Bado žaidynės: sakmė apie strazdą ir gyvatę“

Jau šį penktadienį, lapkričio 17 dieną, kino teatruose pasirodo naujausia „Bado žaidynių“ sagos dalis „Bado žaidynės: sakmė apie strazdą ir gyvatę“. Garsioji franšizė šįkart nukels žiūrovus į istorijos pradžią – jei tiksliau, likus 64-iems metams iki pirmojo serijos filmo įvykių. Filmo žvaigždė Rachel Ziegler sako, kad ekrane žiūrovai neabejotinai išvys prikaustantį veiksmą, o tam pasiekti buvo naudojamos neįprastos priemonės.

„Su komanda sutarėme, jog tam, kad juosta pasiektų ir žiūrovų akis, ir širdis, būtina peržengti visas įmanomas ribas filmavimų metu. Todėl sugalvojome kiekvieną sceną repetuoti bent keliais skirtingais būdais. Kiekvienas aktorius į aikštelę ateidavo pasiruošę skirtingai pateikti tą patį dialogą, tą patį veiksmą. Keitėsi intonacijos, žvilgsniai, mimikos, na, viskas, kas svarbu kine. Vėliau atrinkdavome, kas labiausiai tinka filmui“, – pasakoja 22-jų aktorė.

Režisierius Francis Lawrence‘as teigia, jog nors tokia taktika ir vertė darbams skirti kur kas daugiau laiko, pasiteisino.

„Kuriant tokio žanro filmus, kuriuose susipina mokslinė fantastika, nuotykiai, trilerio žanras, labai svarbu matyti kuo plačiau, neužsidaryti vien savo fantazijose. Žinoma, režisierius visuomet turi savo viziją, tačiau dar svarbiau yra bandyti, eksperimentuoti bei būti pasiruošusiam pokyčiams. Niekada filmas nebus lygiai toks, koks scenarijuje. Labai džiaugiuosi, kad dėl to nekilo jokių nesusipratimų su aktoriais – jie buvo labai išradingi ir tai bus viena iš filmo sėkmės priežasčių“, – sako kūrėjas.

2012 metais pasirodžiusi pirmoji „Bado žaidynių“ dalis jau pateko į kino istoriją, vėlesni tos pačios serijos filmai taip pat tapo ne mažesniais Holivudo hitais. „Bado žaidynės: sakmė apie strazdą ir gyvatę“ pasakos ciniško ir klastingo prezidento Snou istoriją.

Penktasis „Bado žaidynių“ serijos filmas žiūrovą nukels į priešistorę. Panemo sostinėje startuoja pasiruošimas jubiliejinėms, dešimtosioms „Bado žaidynėms“. Ciniškam ir žiauriam reginiui vadovauja žaidynių sumanytojai bei kūrėjai Kaska Haibotomas (aktorius Peteris Dinklage‘as) ir daktarė Volumnija Gaul (akt. Viola Davis). 

Tuo tarpu kažkada garbingos, o dabar nusigyvenusios Snou giminės atstovas Koriolanas (akt. Tomas Blythas) pasiryžęs padaryti viską, kad susigrąžintų garbingą vardą ir deramą padėtį visuomenėje. Ambicingas jaunuolis tampa vienu iš žaidynių kuratorių, kuriam pavedama prižiūrėti maištingosios 12-os apskrities atstovę Liusę (akt. Rachel Zegler). Ji greitai atkreipia visų žiūrovų dėmesį netikėtu talentu.

Koriolanas, suvokęs, kad jo globotinė gali tapti ir jo paties bilietu į aukštesnį lygį, sutelkia visas jėgas, kad padėtų jai laimėti.

Kuo baigsis kova, pamatysime filme „Bado žaidynės: sakmė apie strazdą ir gyvatę“ jau nuo šio penktadienio, lapkričio 17 dienos, visuose Lietuvos kino teatruose.

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"