fbpx
Animaciniai filmai, Naujienos

Naujienos iš Saulės ir Solanos galaktikų

Kadras iš filmo „Račetas ir Klankas“ GPĮ archyvas
Kadras iš filmo „Račetas ir Klankas“
GPĮ archyvas

Ar žinojote, kad lygiai prieš 139 metus, 1877 metų birželio 17 d. Panevėžio rajono Juodžių kaime nukrito meteoritas, kuris yra laikomas vienu iš seniausių pasaulyje? Nustatyta, kad jam gali būti apie 8 milijardai metų. Tik 30 gramų sveriantis meteoritas oficialiai pavadintas „Jodzie” ir yra įtrauktas į pasaulinę meteoritų duomenų bazę, kurioje taip pat sužymėti ir kiti trys oficialiai Lietuvoje įregistruoti meteoritai.

Ar žinojote, kad birželio 17-ąją šiemet pažymime ne tik kaip Pasaulinę kovos su dykumų plitimu ir sausromis dieną. Sutinkame, kad kovoti prieš gyvybės sunykimą Žemės planetoje yra be galo svarbu, bet lygiai taip pat galime prisijungti ir prie galaktinės svarbos įvykių – pavyzdžiui Solanos galaktikos gelbėjimą 3D animaciniame filme „Račetas ir Klankas“.

Keistuolis mechanikas, paskutinysis iš lombaksų, ir gamybos klaida robotas, sužinoję apie mažytės atkampios Tenemulės planetos Solanos galaktikoje sunaikinimo planą, pasiryžta padėti galaktikos reindžeriams, kuriems taip pat gresia pavojus, ir užkirsti kelią blogiui. Bičiuliai nusiteikę pasiaukojamam kosminiam žygiui ir neeiliniams išbandymams vardan gyvybės planetoje išgelbėjimo ir super-ginklo deplanetizatoriaus sunaikinimo. Argi galvosi apie savo saugumą, jei kiekviena sekundė svarbi?! Račetas ir Klankas nelaukia pagyrų už savo žygdarbius, o gerbėjų fanfaromis tegu džiaugiasi galaktikos reindžerių kapitonas Kvarkas.

3D nuotykis galaktikoje su neišskiriamais bičiuliais Račetu ir Klanku jau nuo penktadienio Lietuvos kino tearuose!

 

 

„Garsų pasaulio įrašai“ informacija

Komentarai