fbpx
Naujienos

Naujo HBO mini serialo „Režimas“ premjera Lietuvoje – kovo 4 d.

HBO serialas „Režimas“

HBO pristato naują juodai komišką serialą „Režimas“ (The Regime), kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka „Oskaro“ laureatė Kate Winslet. Šešių epizodų mini seriale pasakojama byrėti pradedančio šiuolaikinio autoritarinio režimo istorija, besisukanti apie kanclerę Eleną Vernham ir jos aplinką. Serialo premjerą Lietuvoje žiūrovai galės išvysti jau šį pirmadienį, kovo 4 d., per HBO „Telia Play“ platformoje ir „Go3“ televizijoje.

Ilgą laiką savo rūmų nepalikusi kanclerė Elena Vernham (akt. Kate Winslet) tampa vis labiau paranojiška ir nestabili. Netikėtai susiklosčius aplinkybėms, ji atsigręžia į kareivį Herbertą Zubaką (akt. Matthias Schoenaerts) kaip savo patikėtinį. Veiksmui vystantis, Zubako įtaka kanclerei ima didėti, o jos bandymai išplėsti savo galias ima skaldyti tiek rūmų, tiek visos šalies žmones.

HBO serialas „Režimas“

Kartu su K. Winslet seriale žiūrovai gali išvysti ir kitus žinomus aktorius. Tarp jų – Hugh Grantas, Matthias Schoenaerts, Guillaume Gallienne, Andrea Riseborough ir Martha Plimpton.

Serialo kūrybinėje grupėje – vykdomieji prodiuseriai Willas Tracy, Frankas Rich, Tracey Seaward, Kate Winslet, Stephenas Frearsas ir Jessica Hobbs. Scenarijaus autoriai – Sethas Reiss, Sarah DeLappe, Gary Shteyngartas, Jen Spyra ir Juli Weiner.

Po vieną naują mini serialo epizodą žiūrovai Lietuvoje galės išvysti kiekvieną pirmadienį nuo kovo 4 iki balandžio 8 dienos per HBO „Telia Play“ platformoje ir „Go3“ televizijoje.

Serialo anonsas:

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, CNN, DC, „Eurosport“, HBO, „Max“, HGTV, „Food Network“, „OWN“, „Investigation Discovery“, TLC, „Magnolia Network“, TNT, TBS, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Film Group“, „Warner Bros. Television Group“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Apie HBO:

HBO yra vienas labiausiai gerbiamų ir novatoriškiausių pramogų prekių ženklų pasaulyje, siūlantis kultines, apdovanojimus pelniusias programas per HBO televizijos kanalus ir srautinio transliavimo platformą „Max“, kuri 2023 m. gegužės 23 d. pradėjo veikti JAV. „Warner Bros. Discovery“ priklausantis HBO siūlo platų vaizdo turinio asortimentą, kuriame – ir naujausi gerbėjų pamėgti serialai „Paskutinieji mūsiškiai“, „Drakono namai“, „Baltasis lotosas“, „Euforija“, „Baris“ ir „Palikimas“, ir kultiniais tapę pavadinimai, tokie kaip „Sostų karai“, „Sopranai: mafijos kronika“, „Seksas ir miestas“, „Karo vilkai. Desantininkai“ ir „Blakė“.

Komentarai