fbpx
Lietuviški filmai, Naujienos

Neapsikentusi Manto Katlerio bukumo jį paliko mergina

Kadras iš filmo „12 Kėdžių“
Kadras iš filmo „12 Kėdžių“

Humoristas Mantas Katleris šaltus žiemos vakarus sutiks vienas – neapsikentusi jo bukumo, M. Katlerį paliko mergina. Tiesa, tokia santykių drama vaikinui nutiko ne realybėje, o naujoje lietuviškoje komedijoje „12 Kėdžių“.

Šiemet Kalėdų išvakarėse kino teatruose debiutuosiančioje komedijoje „12 Kėdžių“ žinomas Lietuvos humoristas M. Katleris įkūnys nevykusį žolės mėgėją reperį, kolekcionuojantį raktų pakabukus. Jo personažas filme atvirai Benderiui (aktorius Mantas Stonkus) prisipažins, jog dėl bukumo jį ką tik paliko mergina.

Filmo ištrauką su M. Katleriu galima pamatyti čia: https://youtu.be/ZnaTG32E9VE arba čia https://we.tl/essawITWX

Juodojo humoro ir absurdo komedija „12 Kėdžių“ yra sukurta remiantis 1928-ųjų kultiniu Odesos rašytojų Iljos Ilfo ir Jevgenijaus Petrovo romanu „Dvylika kėdžių“. Daugelyje pasaulio šalių ekranizuota istorija lietuviškoje versijoje atgims visiškai naujai.

Filme susitiks dvi Lietuvos – šiuolaikinė ir toji, vis dar persmelkta sovietinės nostalgijos. Vieną jų atstovaus jaunas ir įžūlus Benderis, antrąją – trisdešimties metų senumo kostiumą vilkintis akinuotis Kysa. Du labai skirtingus personažus suvienys karštligiška briliantų paieška, klaidinsianti juos po visą Lietuvą, o žiūrovus įtrauksianti į nepamirštamus nuotykius.

Katleris ne vienintelis žinomas vardas ir veidas komedijoje „12 Kėdžių“. Joje žiūrovų lauks pažintis su dar daugiau beprotiškų personažų – klastingu kunigu, korumpuotais valdininkais ir godžiais komunistais, išprotėjusiais senelių namų gyventojais ir daugeliu kitų, kuriuos vaidina aktoriai Dalius Skamarauskas, Ineta Stasiulytė, Mantas Vaitiekūnas, Natalija Janičkina, Andrius Užkalnis, Indrė Stonkuvienė, Vaidotas Grincevičius, Monika Šalčiūtė, Rimą Šapauską, Algis Ramanauskas (kuris yra ir šio filmo režisierius) ir kiti. Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Mantas Stonkus ir Julius Žalakevičius.

Naujoji nuotaikinga lietuviška komedija „12 Kėdžių“ Lietuvos kino teatruose bus rodoma nuo gruodžio 23 d.

Komentarai