fbpx
Naujienos

Neatpažįstamai nugrimuotas Channingas Tatumas surengė karštą šou filmo „Magiškasis Maikas XXL“ gerbėjams

Kadras iš filmo „Magiškojo Maiko XXL“  „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Magiškojo Maiko XXL“
„ACME Film“ archyvas

Įspūdingas viliotinis, kokio moterys dar neregėjo, liepos 17 dieną pasieks Lietuvos kino teatrus naujajame filme „Magiškasis Maikas XXL“ (angl. „Magic Mike XXL“). Jau pažįstamas striptizo šokėjas Maikas, kurį įkūnijo aktorius Channingas Tatumas, šįsyk su šokėjų komanda keliaus į striptizo čempionatą. Kadangi Ch.Tatumas yra ne tik šio filmo aktorius, bet ir vienas filmo prodiuserių bei scenarijaus autorių, jis ypač aktyviai dalyvauja komedijos reklaminėje kampanijoje. Per neseniai JAV vykusį specialųjį „Magiškojo Maiko XXL“ seansą Holivudo žvaigždė nieko neįtariantiems gerbėjams surengė nepamirštamą šou.

Puikiu humoro jausmu pasižymintis 35-erių Ch.Tatumas, pagal kurio gyvenimo istorija buvo sukurtas 2012-ųjų filmas „Magiškasis Maikas“, su kolegomis nutarė padovanoti filmo aistruoliams unikalų pasirodymą. Neatpažįstamai nugrimuotas aktorius per testinę filmo „Magiškasis Maikas XXL“ peržiūrą apsimetė neišvaizdžiu vyruku, tariamu rinkodaros skyriaus vadovu, kuris atlieka apklausa apie šios frančizės sėkmę. Prieš peržiūrą vykusių pokalbių metu nė vienas iš pašnekovų neįtarė, kad klausimus jiems užduoda ryškiausia juostos garsenybė.

Internete išplatintame vaizdo klipe Ch.Tatumas prieš pradėdamas savąją misiją žada nepakartojamą 3D šou, tačiau daugiau nieko nepaaiškinama. Apklausęs svečius jis paskelbia veiksmo pradžią ir iš salės gelmių į sceną ima veržtis striptizo šokėjai. Žiūrovai salėje šėlsta ir ryja šokėjus akimis. Tuomet vyrų grupė iškviečia į sceną persirengėlį Ch.Tatumą. Šis pademonstruoja keletą judesių kol galiausiai nusiima dalį priklijuoto veido, o jį išvydusi publika ima klykte klykti. Laimingas gerbėjas aktorius apdovanoja glėbiu raudonų rožių.

Visą Ch.Tatumo „Magiškojo Maiko XXL“ staigmeną nieko neįtariantiems žiūrovams išvysti galite čia:

Erotiškų judesių, raumeningų bei lanksčių kūnų turtinga muzikinė komedija „Magiškasis Maikas XXL“ Lietuvos moteris kinuose džiugins nuo liepos 17 dienos.

 

Filmo „Magiškasis Maikas XXL“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"