fbpx
Naujienos

„Need for speed. Ištroškę greičio“ aktoriai Aaronas Paulas ir Dominicas Cooperis vairuoti mokėsi iš geriausių kaskadininkų

 

„Need for speed. Ištroškę greičio“ „ACME Film“ archyvas
„Need for speed. Ištroškę greičio“
„ACME Film“ archyvas

Greičio, įtempto veiksmo ir galingų automobilių gerbėjų džiaugsmui jau kovo 14 dieną Lietuvos kino teatrus pasieks ilgai lauktas kompiuterinio žaidimo įkvėptas filmas „Need for speed. Ištroškę greičio“. Pagrindinius nesutaikomų priešų vaidmenis filme atliko aktoriai Aaronas Paulas ir Dominicas Cooperis. Jiems prieš filmavimus teko krimsti mokslus kaskadininkams skirtoje vairavimo mokykloje.

Filmo „Need for speed. Ištroškę greičio“ režisierius Scottas Waughas, priešingai nei dauguma populiarių kino kūrėjų, užuot filmavęs triukus studijoje ar uždaroje aikštelėje prie žalio ekrano, pasirinko gerokai sudėtingesnį variantą. Tam, kad žiūrovas pasijustų, tarsi iš tiesų sėdėtų vairuotojo kėdėje, visi filmavimai vyko tikruose keliuose ir kraštovaizdžiuose. Ir nors sudėtingiausius triukus atliko profesionalūs kaskadininkai ar lenktynininkai, filmo aktoriams taip pat teko paplušėti iš peties.

Tiek pagrindinį veikėją Tobį Maršalą įkūnijęs A.Paulas, tiek jo varžovą Diną suvaidinęs D.Cooperis prieš filmavimus turėjo sustiprinti savo vairavimo įgūdžius. „Nenoriu užmušti operatoriaus, tad privalau žinoti, kada laiku sustabdyti automobilį“, – pusiau juokais kalbėjo serialo „Bręstantis blogis“ (angl. „Breaking Bad“) žvaigždė A.Paulas, keliaudamas į pamokas. Profesionalai stebėjosi, kad šis aktorius mokydamasis šonaslydžio padangų komplektą susvilino mažiau kaip per 10 minučių ir demonstravo puikius rezultatus.

Kaip vairavimo mokykloje sekėsi A.Paului, pamatyti galite čia:

 

Iš geriausių savo srities ekspertų mokęsi aktoriai sulaukė pagyrų. Pasak vieno jų trenerių, dažniausiai žmonės arba turi įgimtą automobilio pajautimą, arba ne. Ir A.Paulas, ir D.Cooperis, jo nuomone, buvo labai geras „Need for speed. Ištroškę greičio“ kūrėjų pasirinkimas, mat jauni vyrai buvo labai imlūs pamokų metu ir greitai sugebėjo pasiekti reikiamą sportinio vairavimo lygį.

D.Cooperis už kaskadininko automobilio vairo:

 

„Need for speed. Ištroškę greičio“ pasakojama apie Tobį Maršalą, sumanų mechaniką ir gatvės lenktynių asą, kuris nuteisiamas už nusikaltimą, kurio nepadarė. Iš kalėjimo paleistas vyras nutaria keršyti niekšingam buvusiam partneriui ir dalyvauti per visą šalį nusidriekusiose lenktynėse. Milžiniškas greitis, superautomobiliai ir policijos pastangos sustabdyti bebaimius lenktynininkus gniauš kvapą Lietuvos kino teatruose jau nuo kovo 14 dienos.

„Need for speed. Ištroškę greičio“ anonsai:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"