fbpx
Naujienos

Neįtikėtini vaizdai ir prasminga istorija visai šeimai filme „Tigro kelionė Himalajuose“ jau kinuose

Kadras iš filmo „Tigro kelionė Himalajuose“

Šį savaitgalį kino teatrus pasiekė lietuviškai dubliuotas filmas visai šeimai „Tigro kelionė Himalajuose“. Tai – prasmingas filmas, kuris ne tik džiugina įspūdingais vaizdais ar jaudina sentimentaliu pasakojimu, tačiau ir puoselėja vertybes apie meilę, draugystę bei pagarbą gamtai.

Be daugybės, su dresuotojų pagalba prižiūrėtų tigrų, pagrindinį vaidmenį filme atliko ir indų kilmės keturiolikmetis Sunny Pawar, kuris išgarsėjo būdamas vos aštuonerių, šešiems „Oskarams“ nominuotoje dramoje „Liūtas“. Jis drąsiai su visa filmavimo komanda keliavo per Himalajų kalnyno keliamus iššūkius. „Kartais net juostoje vaidinusiems tigrams būdavo šalta“, – įspūdžiais dalijosi pagrindinį veikėją įkūnijęs aktorius.

Jaudinančią išgelbėjimo istoriją režisavo italas Brando Quilici. Jį per daugiau nei du dešimtmečius karjeros, tokiuose kanaluose kaip „National Geographic Channel“ bei „Discovery Channel“, išgarsino tyrinėjimai Afrikos dykumose ir dokumentiniai filmai iš Arkties, kuriuose jis atskleidžia įspūdingą šio krašto grožį. Nenuostabu, kad ir filme „Tigro kelionė Himalajuose“ didelis dėmesys skiriamas kerinčiai Himalajų gamtai, kultūrai ir kalnų magijai perteikti.

Kadras iš filmo „Tigro kelionė Himalajuose“

Režisieriaus patirtis kuriant filmus bei laidas atokiuose žemės kampeliuose ir kūrybinės komandos nuotykiai patirti filmavimo metu keliaujant per Himalajus neabejotinai padeda perteikti filmo siužeto emociją.

„Filmavimų metu buvo labai daug visko. Turėjome susidurti su gentimis, kurios klajoja po vietinius miškus ir nekalba jokia kita kalba apart nepaliečių. Nepaisant kalbos, tas gentis apskritai sunku rasti kalnyne“, – apie nuotykius filmavimo metu pasakoja juostos režisierius B. Quilici.

„Tigro kelionė Himalajuose“ – pasakoja istoriją apie Himalajų kalnų papėdėje gyvenantį našlaitį vardu Balmanis. Vieną naktį jis pamato, kaip brakonieriai nušauna tigrę, o jos jauniklį įmeta į narvą, tikėdamiesi pelningai parduoti. Negalėdamas tiesiog stovėti ir nieko nedaryti, berniukas, prisidengęs nakties tamsa, išvaduoja tigriuką iš nelaisvės. Jis puikiai žino, kad dabar, brakonieriams lipant ant kulnų, jam nebelieka kitos išeities, tik keliauti į vienuolyną dar žinomą „Tigro guolio“ vardu, įsikūrusį aukštai kalnuose, kuriame gyvenantys vienuoliai saugo, globoja ir rūpinasi nykstančiais galingaisiais tigrais.

Kadras iš filmo „Tigro kelionė Himalajuose“

Kartu su tigriuku, kurį pavadina Mukčiu, Balmanis leidžiasi į ilgą kelionę, kurioje laukia nuolatinis slapstymasis, nuovargis kopiant į kalnus, šaltis ir daugybė kitų pavojingų nuotykių. Tačiau Balmanis tvirtai pasiryžęs nesustoti prieš jokias kliūtis ir žūtbūt nuvesti Muktį į jo naujuosius saugius namus.

Kartu leistis į Balmainio ir Mukčio kelionę, pamatyti įspūdingus specialiuosius efektus bei pasigrožėti unikaliais kostiumais jau galima kino teatruose.

Filmo anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"