fbpx
Naujienos

„Neliečiamųjų“ žvaigždė Omaras Sy taps „Belvilio policininku“: dėl šios likimo dovanos teko gerai paprakaituoti

Kadras iš filmo „Belvilio policininkas“
CLINIC 212 archyvas

Filme „Neliečiamieji“ išgarsėjęs prancūzų aktorius Omaras Sy sugrįžta komedijoje, sukurtoje pagal geriausias žanro klasikos („Beverli Hilso policininkas“, „Mirtinas ginklas“, „Piko valanda“) taisykles. Šįkart O. Sy personažas – Paryžiaus Belvilio rajone dirbantis policininkas Sebastijanas „Baaba“ Bušaras, o jo žygdarbius kino teatruose pamatysime jau nuo šio penktadienio juostoje „Belvilio policininkas“.

„Dar po filmo „Neliečiamieji“ pasirodymo vis juokavau, kad noriu išbandyti save kažkokiame naujame amplua. Ir štai, gavau likimo dovaną. Tik dėl jos teko gerokai paprakaituoti, nes ilgai atidirbinėjome farų judesiukus“, – savo plačia šypsena juokiasi O. Sy.

Iki dienos, kada gavo policininko vaidmenį juostoje „Belvilio policininkas“, aktorių buvo galima pamatyti tokiuose fantastiniuose veiksmo filmuose kaip „Iksmenai“ bei „Juros periodo parkas“.

Komedijoje „Belvilio policininkas“ pamatysime juokingą istoriją apie tai, kaip Omaro Sy herojus vieną dieną sulaukia skambučio iš vaikystės bičiulio Rolando (akt. Franckas Gastambide‘as, šiemet jau suvaidinęs pagrindinį vaidmenį komedijoje „Taksi 5“). Rolandas dirba Majamyje įsikūrusiame prancūzų konsulate, o į Prancūziją sugrįžo, tirdamas prekybos narkotikais bylą. Deja, Rolandui nespėjus papasakoti nieko daugiau, nusikaltėliai nušauna į jų reikalus besikišantį pareigūną. Draugo žūties sukrėstas ir įsiutintas Sebastijanas nusprendžia vykti į Ameriką ir atkeršyti už bičiulio mirtį.

Oficialiai perėmus Rolando pareigas konsulate, jam netrukus paskiriamas ir kontaktas vietinėse policijos pajėgose – ciniškas, gyvenime visko matęs ūmaus būdo policininkas Rikardas Garsija (akt. Luisas Guzmanas). Į Majamį atvykęs tikrai ne spurgų valgyti, Sebastijanas ima knaisiotis po bičiulio paliktas tyrimo užuominas ir kelti bangas. Netradiciniais metodais besivadovaujantis Baaba labai greitai išveda iš kantrybės ne tik savo naująjį porininką, bet suerzina ir daugiau žmonių. Pavojingų žmonių.

Nuotaikinga veiksmo komedija „Belvilio policininkas“ kinuose nuo šio penktadienio, gruodžio 7 dienos.

Filmo anonsas:  

Komentarai