fbpx
Naujienos

„Nesunaikinami 3“ žvaigždės po Kanus važinėjosi šarvuočiais

Kadras iš filmo „Nesunaikinami 3“ GPĮ archyvas
Filmo „Nesunaikinami 3“ žvaigždės
GPĮ archyvas

„Nesunaikinami 3“ žvaigždės – Sylvesteris Stallone, Arnoldas Schwarzeneggeris, Melas Gibsonas, Harrisonas Fordas, Jasonas Stathamas, Wesley Snipesas, Dolphas Lundgrenas ir Antonio Banderas sekmadienio popietę sustabdė eismą vienoje iš Kanų krantinių.

Į filmo pristatymo spaudos konferenciją, kaip ir pridera tokio kalibro veiksmo filmų įžymybėms, nesunaikinama komanda atvyko dviem šarvuočiais. Pasižiūrėti neįprasto reginio susirinko šimtai gerbėjų ir fotografų.

Į spaudos konferenciją atvyko praktiškai visi filme suvaidinę aktoriai. Greta „Nesunaikinamų“ senbuvių – S. Stallones, A. Schwarzeneggerio, J. Stathamo ir D. Lundgreno – trečiojoje filmo dalyje vaidina M. Gibsonas, H. Fordas, W. Snipesas ir A. Banderas. Daug fotografų dėmesio ir gerbėjų palaikymo sulaukė ir vienintelė mergina, kuriai teko garbė patekti į šią įspūdingą vyrų kompaniją – kovos be taisyklių ekspertė Ronda Rousey.

Pasaulinė trečiosios „Nesunaikinamų“ dalies premjera numatoma vasaros pabaigoje. Lietuvos kinuose „Nesunaikinami 3“ premjera įvyks rugpjūčio 22 dieną.

Filmo anonsas (lietuviški subtitrai):

Komentarai