fbpx
Naujienos

„Netflix Lietuva“, ką žiūrėti ir ko laukti rugsėjį?

 

Rugsėjis yra tas mėnesis, kai nuo blogo oro norisi pasislėpti šiltoje kino salėje arba patogioje sofoje ir žiūrėti filmus bei serialus. Iš „Netflix“ atrinkome kelias rekomendacijos veiksmo, animacijos, komedijos ir dramos mėgėjams, kurių verta nepraleisti.

„Marvel“ gerbėjams: rugsėjo 7 dieną pasirodė antrasis „Iron Fist“ serialo sezonas, visos 10 serijų. Puikios kovos scenos ir kova su mafijos gauja.

Kokybiškos animacijos visai šeimai mėgėjams: „Netflix“ išleido originalų filmą pavadinimu „Next Gen“, kuriame pasakojama apie mergaitės ir ypatingo roboto draugystę ir nuotykius. Patiks, jei patiko filmas „Hero 6“.

Startavo „Ozark“ antrasis sezonas. Kriminalinė drama pasakoja apie Marty Birdesą (akt. Jason Bateman) ir jo šeimą. Vyras yra Meksikos narkotikų kartelio pinigų plovėjas, susiduriantis su pavojingais nusikaltėliais ir bandantis neįkliūti teisėsaugai. Serialą galima lyginti su jau kultiniu tapusiu „Bręstančiu blogiu“ (org. Breaking Bad). Iškart galite žiūrėti visą sezoną (10 serijų).

Kaip be „Better Call Saul“? Jau matyti ir nauji personažai grįžta ketvirtame sezone!

Animacijos suaugusiems gerbėjams turime kelias naujienas:

Grįžta „BoJack horseman“ su penktuoju sezonu!

„Simpsonų“ ir „Futuramos“ kūrėjas Mattas Groeningas išleido serialą specialiai „Netflix“ platformai. Istorija pasakoja apie viduramžių princesę, kuri yra ne tik maištinga, bet dar ir alkoholikė. Ar gali būti geriau?  Visi 10 epizodų jau pasiekiami!

https://www.youtube.com/watch?v=Gp_RnJcb8Ig

Rugsėjo 21 dieną pasirodys originalus „Netflix“ mini serialas „Maniac“ su Emma Stone, Jonahu Hillu bei „Leftovers“ žvaigžde Justinu Theroux. Serialas įvardijamas kaip juodo humoro komedija apie du psichiatrinės ligoninės pacientus su kuriais atliekami eksperimentiniai bandymai.

„Stand-up comedy“ žiūrovams: perspektyvaus škotų komiko Danielio Slosso pasirodymai. O spalio 28-29 dienomis galėsite jį išvysti gyvai Vilniuje ir Kaune! Daugiau informacijos čia.

Taip iš senesnių filmų atsirado: Ridley Scotto „Amerikos gangsteris“ su Denzeliu Washingtonu ir Russelu Crowe ir Samo Mendeso drama „Revolutionary Road“ su Leonardo DiCaprio bei Kate Winslet, drama „Up in the Air“ su George Clooney ir Anna Kendrick.

Komentarai