fbpx
Naujienos

Netikros filmo „Labas, mes Mileriai“ šeimos maištautoja Emma Roberts realiame gyvenime ir drovuolė, ir mušeika

Kadras iš filmo „Labas, mes Mileriai“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Labas, mes Mileriai“
„ACME Film“ archyvas

Kino teatrus jau pasiekė naujoji šmaikšti komedija „Labas, mes Mileriai“ (angl. „We‘re The Millers“), kurioje žiūrovus iš ekrano juokins ne tik puikus Jennifer Aniston ir Jasono Sudeikio duetas, bet ir žavi Julios Roberts dukterėčia, viena ryškiausių jaunų Holivudo aktorių – Emma Roberts.

22-ejų aktorei teko netikros apsimetėlių Milerių šeimos dukros, jaunos maištautojos, vaidmuo. Dalindama interviu E.Roberts progą ne tik susipažinti su J.Aniston, bet ir su ja dirbti, vadino svajonės išsipildymu. Nors jos herojė filme – akiplėša, mergina teigė, kad pirmąsyk pamačiusi garsią aktorę ji taip nervinosi, kad vos galėjo pajudėti.

„Nežinojau nė kaip elgtis. Jennifer mane pamačiusi priėjo, apkabino, o aš tiesiog sustingau ir sugebėjau tik pasakyti: „Labai nervinuosi galėdama su tavimi susipažinti“, – portalui Femalefirst.co.uk pasakojo E.Roberts. Žinoma, vėliau reikalai ėjosi kur kas lengviau, jauna aktorė įveikė drovumą ir sugebėjo iš vyresnės kolegės pasisemti patirties. „Jennifer tiesiog geniali. Buvau didžiulė jos gerbėja ilgus metus, visada troškau dirbti su ja. Manau, mums pavyko puikiai susibendrauti, visi šio filmo „šeimos“ nariai puikiai derėjo filmavimo aikštelėje“, – Huffingtonpost.com  sakė E.Roberts.

Tiesa, kai kalba neina apie pasaulines garsenybes, kylančios Holivudo žvaigždės drovuole tikrai nepavadinsi, netgi priešingai – ji gana arši. Šių metų liepos viduryje mergina buvo sulaikyta policijos už tai, kad sumušė savo vaikiną, aktorių Evaną Petersą. Nors vėliau jiedu tai pavadino nesusipratimu, kruvina vaikino nosis ir įkandimo žymės buvo puikus įrodymas, kad E.Roberts gali būti ne tik romi, švelni ir moteriška, bet ir tikra mušeika.

Naujojoje komedijoje „Labas, mes Mileriai“ pasakojama apie nemalonumų turintį sukčių Davidą (akt. J.Sudeikis). Vyras buvo apvogtas ir yra skolingas savo narkotikų tiekėjams didžiulius pinigus. Kad atlygintų žalą jam nurodoma iš Meksikos į Koloradą pergabenti didelę marihuanos siuntą. Norėdamas įgyvendinti planą ir nepatekti į teisėsaugos akiratį Davidas pasikviečia į pagalbą kaimynus ir iš jų sukuria netikrą Milerių šeimą. Jo žmona tampa striptizo šokėja (J.Aniston), dukra – maištaujanti paauglė (akt. E.Roberts), o sūnumi – kūniškos meilės dar nepatyręs Kenis (akt. W.Poulteris).

Kaip spalvingai kompanijai seksis vykdyti sunkiai įveikiamą užduotį, Lietuvos žiūrovai jau gali išvysti šalies kino teatruose.

Filmo „Labas, mes Mileriai!“ anonsas:

„ACME Film“ informacija

Komentarai