fbpx
Naujienos

Nicole Kidman mestų aktorystę, jei to norėtų jos vyras Keithas Urbanas

Kadras iš filmo „Monako princesė“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Monako princesė“
„ACME Film“ archyvas

Nors žavingoji Holivudo aktorė Nicole Kidman atrodo išties tvirta ir nepriklausoma moteris, svarbiausia jai visai ne sėkminga karjera kino pramonėje, o šeima. Žinoma moteris nustebino žurnalistus pareikšdama, kad nesunkiai išsižadėtų darbo, jei tik to norėtų jos vyras Keithas Urbanas. Jam tereikėtų tarti, kad nori, jog žmona liktų namuose.

Netikėtą aktorės pasisakymą žurnalistai išgirdo jai dalinant interviu apie naująjį, elegantišką filmą „Monako princesė“ (angl. „Grace of Monaco“), kuriame N.Kidman įkūnijo pagrindinę heroję, amerikietę aktorę Grace Kelly, vėliau tapusią Monako princese Grace.

N.Kidman už kantri dainininko K.Urbano yra ištekėjusi nuo 2006-ųjų. Paklausta, ar pasirinktų šeimą vietoj karjeros, kaip kad rinktis teko Grace Kelly, N.Kidman atsakė, kad atsisakytų aktorystės nedvejodama. „Jei prireiktų rinktis, žinoma, rinkčiausi šeimą“, – sakė ji. Aktorė pridūrė, kad jos vyras palaimino jos vaidmenį filme „Monako princesė“.

„Jei Keithas būtų pasakęs „ne“, nebūčiau pasirodžiusi šioje juostoje. Tokie jau mes esame. Žinau, kad skamba gana senamadiškai, tačiau visada atsižvelgiu į vyro nuomonę. Jei kas nors mums ne į gerą, tokio darbo nesiimsiu, tereikia jam tarti žodį“, – „Daily Mail“ aiškino 46-erių N.Kidman. Ji su K.Urbanu turi dvi biologines dukras – 2008-aisiais gimusią Sunday Rose ir surogatinės motinos 2010-aisiais pagimdytą Faith Margaret.

Aktorė taip pat prisipažino, kad jai Grace Kelly figūra imponuoja dėl jųdviejų panašumų. „Su daugeliu iššūkių, kurie teko jai, teko susidurti ir man. Žinoma, nebuvau princesė, bet teko pajusti, ką reiškia paauksuotas narvelis, ką reiškia pasirinkimas tarp karjeros ir motinystės, ką reiškia pareigos ir ką – troškimas padaryti pasaulį geresnį. Vidinė kova, noras išsaugoti santuoką – man artimi ir pažįstami dalykai. Monako princesė buvo labai žmogiška“, – kalbėjo N.Kidman. Viename ankstesnių interviu aktorė jos vaidmenį filme „Monako princesė“ palygino su vaikščiojimu lynu cirke.

Filmas „Monako princesė“ pasakoja apie aktorės Grace Kelly ir Monako kunigaikščio Rainerio III santuoką, politines peripetijas, jausmus ir gyvenimiškas princesės dvejones. Daugybę aistrų sukėlusi, elegantiška, prabangi ir užburianti biografinė drama su N.Kidman Lietuvos kino teatrus pasieks jau šį penktadienį, gegužės 30 dieną.

Rafinuotos ir vaizdingos dramos „Monako princesė“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"