fbpx
Naujienos

Nuogos P. Hilton nuotraukos padėjo sugauti vagišių grupuotę

Kadras iš filmo „Elitinis jaunimas“ „Garsų pasaulio įrašų“ archyvas
Kadras iš filmo „Elitinis jaunimas“
„Garsų pasaulio įrašų“ archyvas

Sofijos Coppolos sukurtas filmas „Elitinis jaunimas“ (angl. The Bling Ring) pasakoja neįtikėtiną, bet tikrą istoriją: grupelė Los Andželo paauglių, pakartotinai apiplėšinėjusių Holivudo garsenybių namus beveik metus, išsisuko nuo rimtos bausmės. Tikroji Bling Ring grupuotė prisigrobė vertingų daiktų už, kaip manoma, 3mln. JAV dolerių. Mokiniai dailiai apšvarino Megan Fox, Paris Hilton, Orlando Bloomą, Lindsay Lohan ir nemažai kitų Holivudo žvaigždučių.

Sugavus Bling Ring, ši istorija akimirksniu tapo žiniasklaidos sensacija. Ne tik todėl, kad vaikų taikiniais buvo garsenybės, bet ir dėl to, kad jie iš tikrųjų norėjo tapti tais, iš kurių vogė. Štai keletas faktų iš šių paauglių istorijos, kurių dalis – keistesni nei mokslinė fantastika.

Bling Ring apvogė Paris Hilton 5 kartus, nes ji – kvaila.

Nickas Prugo – vienas iš tikrosios Bling Ring narių teigė, kad drauge su bendražyge Rachele Lee pasirinko Paris pirmąja auka, nes buvo tikri, kad ji pakankamai kvaila, jog būtų apvogta. „Kas nerakina namų durų? Kas namie atvirose vietose, visur išmėto grynus pinigus? Tokie kvailiai, kaip ji“, – sakė N. Prugo.

Teisme jie pasipuošė vogtais daiktais

Viena iš Bling Ring narių, Courtney Leigh Ames į savo pačios teismą atvyko dėvėdama vėrinį, kurį kaltinamieji atpažino. Jis priklausė Lindsay Lohan. Svarstant tai buvo labai kvailas ir tiesiog begėdiškas poelgis, Courtney gavo dar vieną kaltinimą – už pasisavintos nuosavybės naudojimą.

Detektyvas, išaiškinęs Bling Ring bylą, patrauktas baudžiamojon atsakomybėn už pagalbą S. Coppolai

Pareigūnas Brettas Goodkinas, atvertęs visas kortas Holivudo vagišių byloje, pats papuolė į teisėsaugos akiratį po to, kai padėjo režisierei S. Coppolai sukurti filmą „Elitinis jaunimas“. Jis kaltinamas slaptų faktų atskleidimu nenutraukus bylos. Detektyvas ne tik papasakojo apie bylą, bet ir pats nusifilmavo „Elitiniame jaunime“, jis atliko vaidmenį pareigūno, suėmusio Emmos Watson veikėją. Už šį vaidmenį policininkas gavo 12,500 JAV dolerių. B. Goodkinui gresia nušalinimas nuo pareigų.

Pavogė nuogos garsenybės nuotraukas

Detektyvai apkaltino Bling Ring lyderę Rachel po to, kai įsilaužė į jos pačios namus ir rado nuogos Paris Hilton nuotraukų. Rachel tuo metu gyveno pas tėvą ir buvo įsitikinusi, jog paslėpė visus įkalčius, įrodančius jos kaltę. Regis, apie nuotraukas paauglė pamiršo ir tai jai kainavo laisvę.

Tobulais Holivudo vagišiais vadinamų jaunuolių istorija „Elitinis jaunimas“ Lietuvos kino teatruose jau nuo birželio 28 dienos.

Filmo anonsas:

„Garsų pasaulio įrašų“ informacija

Komentarai