fbpx
Naujienos

Nusikaltėlį genijų trileryje „Sąskaitininkas” įkūnyjęs B. Affleckas vaidmenį vadina didžiuliu iššūkiu

Kadras iš filmo „Sąskaitininkas“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Sąskaitininkas“
„ACME Film“ archyvas

Benas Affleckas gyvenime pasiekė tikrai daug: drauge su Mattu Damonu laimėjo „Oskarą“ už „Gerąjį Vilą Hantingą“, režisavo „Oskarą“ geriausios juostos kategorijoje laimėjusį „Argo“, sukūrė begalę įsimintinų vaidmenų. Tačiau čia Holivudo žvaigždė sustoti nė neketina. Šįkart jis kaip didžiulį iššūkį priėmė pasiūlymą vaidinti įtempto siužeto trileryje „Sąskaitininkas“, kuris Lietuvos kino teatruose pasirodys jau kitą savaitgalį, spalio 28 dieną.

Prie B. Affleko justoje prisijungė Jeffrey Tamboras, Anna Kendrick, Johnas Lithgow, Jonas Bernthal, J.K. Simmonsas ir kiti. Trilerį režisuoti ėmėsi su filmu „Kovotojai“ išgarsėjęs Gavinas O’Connoras.

„Skaitant scenarijų jau nuo pat pirmų eilučių pagrindiniame vaidmenyje mačiau B. Afflecką. Tačiau tuo pat metu žinojau, kaip bus sunku jį įtikinti dalyvauti mūsų projekte. Bet čia pasiteisino tas posakis, jog „kai nori, tikrai gali“. Ir mums pavyko, B. Affleckas prisijungė prie komandos. Niekas nebūtų geriau suvaidinęs šio vaidmens už jį“, – įsitikinęs režisierius.

„Šis herojus visai kitoks, nei man buvo tekę kada vaidinti. Galėčiau pavadinti tai didžiuliu iššūkiu. Sunkiausia buvo tai, jog Chrisas Volfas (toks pagrindinio herojaus vardas – aut. past) – mažai kalbantis, tačiau daug darantis vyrukas. O tai reiškia, kad viską reikia pavaizduoti kūno kalba, veido išraiškomis. Tuomet aš pamąsčiau: jei man tikrai pavyks, žiūrovai liks nustebę, o aš pajusiu didžiulį pasitenkinimą. Ir kibau į darbus“, – juokiasi B. Affleckas.

Jo minėtasis herojus Chrisas Volfas – logikos ir matematikos genijus, tvarkantis sąskaitas pačioms nuožmiausioms ir pavojingiausioms planetos nusikaltėlių organizacijoms.

Kuomet vyru susidomi teisėsaugos pareigūnai, Chrisas susiranda priedangą teikiantį darbą progresyvioje robotikos kompanijoje, kurioje ką tik buvo surasti kelių milijonų vertės sąskaitų neatitikimai. Naujajam firmos darbuotojui aiškinantis pinigų kelią, aplink ima daugėti žūstančių žmonių. Ar tai – vyriausybės darbas? Ar ankstesnių Chriso darbdavių? O galbūt po nekalto sąskaitininko kauke, lyg tikras vilkas avies kailyje, slepiasi visiškai kitoks Chrisas Volfas?

Visi šie atsakymai ir daug veiksmo – naujausiame B. Afflecko trileryje „Sąskaitininkas“, kuris į kino teatrus atkeliauja jau spalio 28 dieną.

Filmo anonsas:

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"