fbpx
Naujienos

Nutrūktgalvę Sandrą Bullock sutramdė motinystė

„Vienas šūvis. Dvi kulkos“  „Du Kine“ archyvas
„Vienas šūvis. Dvi kulkos“
„Du Kine“ archyvas

Aktorė Sandra Bullock visuomet garsėjo drąsa ir nutrūktgalviškumu filmavimo aikštelėje. „Oskaro“ laureatė buvo viena tų Holivudo žvaigždžių, kurios kategoriškai atsisakydavo kaskadininkų pagalbos ir visus, net ir pačius sudėtingiausius triukus, stengdavosi atlikti pati. Tačiau motinystė apvertė S. Bullock gyvenimą aukštyn kojomis – dabar prieš imdamasi pavojingų triukų, ji pagalvoja dukart ir vis dažniau atsisako rizikuoti savo gyvybe pati.

Komedijos „Vienas šūvis. Dvi kulkos“ žvaigždė pasakoja, kad jos nuotykių troškimą ir nutrūktgalviškumą nuslopino meilė trimečiui įvaikiui Louisui.

„Visada primygtinai reikalaudavau, kad visus triukus filmavimo aikštelėje man leistų atlikti pačiai. Vartytis automobilyje, kristi iš didelių aukščių, muštis ir daryti visus kitus pavojingus dalykus – man buvo vienas didžiausių aktorystės privalumų. Bet vienas dalykas privertęs mane suabejoti viso to žavumu buvo mano sūnus, – pasakoja S. Bullock. – Mane pradėjo gąsdinti mintis, o kas jei rimtai susižeisiu, gal net žūsiu filmavimo aikštelėje? Ar visa tai verta to, kad mano sūnus liktų be mamos?“

Dėl šios priežasties, vaidmuo naujausiame filme – komedijoje „Vienas šūvis. Dvi kulkos“, aktorei tapo tikru iššūkiu. Bebaimę specialiąja FTB agentę juostoje įkūnijanti S. Bullock turėjo atlikti ne vieną pavojingą triuką, tačiau filmo režisierių nustebino pareiškusi, kad šį kartą ji nerizikuos savo sveikata, o pavojingose scenose jai prireiks profesionalių kaskadininkų pagalbos.

„Filme yra kelios beprotiškos scenos. Anksčiau būčiau nedvejojusi ir viską mielai atlikusi pati, bet šį kartą viskas buvo kitaip – paprašiau, kad visą tai už mane padarytų profesionalai. Taigi, kol kaskadininkai skraidė ore nuo sprogimų ir rizikavo savo gyvybe, aš ramiai sėdėjau ir geriau kavą,“ – filmavimo akimirkas prisiminė aktorė.

Komedijoje „Vienas šūvis. Dvi kulkos“ S. Bullock su aktore  Melissa McCarthy vaidina dvi labai skirtingo charakterio policininkes. Netikėtai porininkėmis paskirtos pareigūnės gauna užduotį sekti ir sulaikyti negailestingą narkotikų mafijos vadeivą. Pakraupę viena nuo kitos, merginos protestuoja ir viena kitą veda iš proto… Tačiau šių dviejų agenčių derinys –tikras komedijos dinamitas siekiant išnarplioti painią bylą. Kulkos dvi, o tikslas – vienas.

Nuotaikinga ir pavojinga komedija Lietuvos kino teatruose žiūrovai išvys jau nuo liepos 12 d.

 

 

Filmo anonsai:

„Du Kine“ informacija

Komentarai