fbpx
Naujienos

O ką Jūs padarytumėte dėl savo svajonės? Susitikimas su režisiere L. Lužyte ir kūrybine grupe

Kadras iš filmo „Pilis“

Kino centras „Garsas“ kviečia visus kino mylėtojus į susitikimą su filmo „Pilis“ režisiere Lina Lužyte bei kūrybine grupe, kuris įvyks rugsėjo 16 d. 18:00 val. didžiojoje kino salėje.

2017 m. pristačiusi ilgametražį vaidybinį filmą „Amžinai kartu“, režisierė Lina Lužytė grįžta į kino teatrų ekranus su filmu „Pilis“. Didžiajame ekrane žiūrovai galės išvysti gerai žinomus aktorius, tokius kaip Jūratę Onaitytę, Gabiją Jaraminaitę, Rimantę Valiukaitę ir kitus. Pagrindinis filmo vaidmuo atiteko jaunai moksleivei Barborai Bareikytei, kuri kino juostoje įkūnijo paauglę Moniką.

Filmas „Pilis“ – nuoširdus ir jautrus pasakojimas apie trijų kartų moteris, kupinas juokingų situacijų bei dramatiškų išgyvenimų. Šeimos, emigravusios į Airiją istorija turi ir tamsesnių epizodų, tačiau filmas šviesus ir įkvepiantis apie savo dideles svajones, ambicijas. „Pilis man yra simbolis, kuriam įkvėpė daugelis emigravusių lietuvių, su kuriais bendravau rašydama šio filmo scenarijų. Nors sutikti žmonės ir labai skirtingi, jų visų istorijos pasirodė kone identiškos – daugelis važiavo į svajonių šalį, į pilį, bet susidūrė su rūsčia tikrove.“ – pasakoja režisierė Lina Lužytė.

Filmo „Pilis“ pasaulinė premjera įvyko Airijoje, renginyje „Galway Film Fleadh“. Įdomus faktas yra tai, jog „Pilis“ – tai pirmasis Lietuvos ir Airijos bendras vaidybinis filmas. Kino teatruose šio filmo premjera įvyko rugsėjo 11 d.

Kino centras „Garsas“ kviečia kino mylėtojus ateiti rugsėjo 16 d. 18 val. ir patiems išvysti, galbūt ir labai artimą sau vaidybinį filmą „Pilis“ bei susitikti su režisiere Lina Lužyte ir kūrybine grupe. Laukia puikus, išskirtinis vakaras. Bilietus internetu galima įsigyti: https://www.garsas.lt/filmas/pilis-susitikimas-su-kurybine-grupe/

Komentarai