fbpx
Naujienos

Oficialu: pristatomi „Kunigo naudą velniai gaudo“ filmo personažai

Neseniai nuotaikingos komedijos „Kunigo naudą velniai gaudo“ filmo anonsą pristačiusi kūrybinė komanda nesnaudžia. Lapkričio 13-ąją kino ekranus pasieksiančio filmo kūrėjai premjeros laukiantiems kino žiūrovams pristato kine pasirodysiančius personažus.

Kriminalinėje komedijoje, paremtoje klasika tapusios Lietuvos rašytojos Žemaitės apsakymo „Kunigo naudą velniai gaudo“ motyvais, vaidina itin gerai Lietuvoje žinomi aktoriai. Tai Mindaugas Papinigis, Toma Vaškevičiūtė, Jonas Braškys, Kęstutis Jakštas, Jonas Gricius, Šarūnas Banevičius, Vaidotas Martinaitis, Povilas Laurinkus, Asta Baukutė ir kiti.

„Sukurti personažą įtikinamai yra didelis darbas akoriui. Todėl mano, kaip prodiuserio darbas buvo surasti scenaristo sukurtiems personažams labiausiai tinkamus aktorius. Taip ir atsirado šie žinomi bei talentingi aktoriai“, – sako filmo prodiuseris Mindaugas Papinigis.

Jūsų dėmesiui – pagrindiniai filme „Kunigo naudą velniai gaudo“ vaidinantys aktoriai ir jų kuriami personažai:

Mindaugas Papinigis „Kunigo naudą velniai gaudo“
Mindaugas Papinigis
„Kunigo naudą velniai gaudo“

Remigutis (akt. M. Papinigis) – pagrindinis filmo veikėjas. Beviltiškas pinigų medžiotojas, bėgantis nuo mafijozų ir nuo dar didesnio siaubo – Birutės.

Bruto (akt. J. Gricius) ir Neto (akt. Š. Banevičius). Šių personažų neįmanoma pristatyti atskirai, nes jie geriausi draugai ir neišskiriami vėplos. Komiškos situacijos jų stichija.

2 aleksandras

Aleksandras (akt. K. Jakštas). Jo reputacija įtartina kaip ir jo verslas. Aleksandras tikras filmo „Kunigo naudą velniai gaudo“ blogiukas, prieš kurį nublanksta net Tony Soprano.

1 birute

Birutė (akt. T. Vaškevičiutė) – klebono šeimininkė ir baisiausia senmergė visame kaime. Vienintelis jos tikslas – pažaboti Remigutį.

4 klebonas

Klebonas (akt. J. Braškys). Viskas apie ką galvoja klebonas tai yra bažnyčios varpas. Jis jam net sapnuojasi. Pagrindinis klebono tikslas yra išsaugoti varpą, į kurį kėsinasi vagys.

3 jane

Janė (akt. A. Baukutė) – tikra kaimo pavyduolė. Pavydas – jos ginklas, o piniguose – laimė ir šiluma. Jei reikės, tikrai perkąs gerklę.

Lapkričio 13-ąją pasirodysiančio filmo kūrėjai teigia, kad juoktis iki ašarų priversianti kriminalinė komedija „Kunigo naudą velniai gaudo“ parodys, koks gražus yra šių dienų kaimas ir kiek nuotykių jame slypi. Bet visų svarbiausia šiame filme galėsite įsitikinti, kad amžinos vertybės visuomet yra ir bus. Nesvarbu, ar gyvename 2015-ais ar 1903-aisiasi metais.

 

Komentarai