fbpx
Naujienos

Oprah Winfrey nenustygsta džiaugsmu gavusi savo „Laiko vingis“ herojaus figūrėlę

Kadras iš filmo „Laiko vingis“
DU KINE archyvas

Kaip nustebinti Oprah Winfrey, kuri, atrodytų, turi viską? Panašu, jog vienai įtakingiausių pasaulio moterų pakanka padovanoti veiksmo figūrėlę.

Praeitą savaitę stambiausias žaislų gamintojas pasaulyje „Mattel“ pristatė tris fantastinio nuotykių filmo „Laiko vingis“ (orig. „Wrinkle in Time“) herojų, kurių vaidmenis atlieka Oprah Winfrey, Reese Witherspoon bei Mindy Kaling, veiksmo figūrėles.

Šios aktorės filme įkūnija antgamtines būtybes, atkeliavusias į Žemę iš tolimų pasaulių, ponias „Which“, „Whatsit“ bei „Who“.

Savaitgalį, JAV televizijos žvaigždė O. Winfrey pirmą kartą gyvai apžiūrėjo lėlės dydžio ponios „Which“ figūrėlę ir plačiai šypsodamasi pasidalino savo džiaugsmu.

 

Fun happenings for #wrinkleintime. @ava @reesewitherspoon @mindykaling wanna play date?

A post shared by Oprah (@oprah) on

Režisierės Ava DuVernay kino juosta „Laiko vingis“ yra sukurta pagal legendinę 1963-aisiais rašytojos Madeleine L‘Engle išleistą to paties pavadinimo knygą vaikams.

Filme, ponia „Which“ ir kitos antgamtinėmis būtybės padeda Megei Murray (akt. Storm Reid) – eilinei vidurinės mokyklos moksleivei – surasti prieš daugelį metų jos pradingusį tėtį, poną Murray (akt. Chris Pine).

Kartu su draugais ir naujaisiais pažįstamais Megė leidžiasi į kvapą gniaužiančias keliones laiku, kur pažins tolimiausius pasaulius, apie kurių egzistavimą niekas nė nenumanė. Draugų kelionę lydės ne tik pažinimo jaudulys, bet ir nuolatiniai pavojai.

Kino studijos „Disney“ fantastinis nuotykių filmas „Laiko vingis“ yra laukiamas kinuose dėl daugelio priežasčių, iš kurių viena yra būtent tai, kad projekte vaidina įvairi moterų grupė.

Kalbant apie moterų atstovavimą žaisluose, visuomenė vis dar turi daug ką nuveikti, tačiau šių „Laiko vingis“ veiksmo figūrėlių pasirodymas prekyboje yra sveikintinas žingsnis pirmyn.

Visai šeimai skirtas fantastinis nuotykių filmas „Laiko vingis“, kinuose nuo kovo 9 d.

Filmo anonsas:

Komentarai