fbpx
KINFO apdovanojimai, Naujienos

„Oskarai“ Lietuvoje. Kaip reaguotum tu?

Daugelis jį gavę dėkoja aukščiausiajam, mamai, tėčiui, šuniui, vadybininkui, močiutei. O kam dėkotumėte Jūs, jei gautumėte „Oskaro“ statulėlę?

Vasario 4 d. (trečiadienį) kino teatre „Forum Cinemas“ bus įteikti „KINFO apdovanojimai“ (stilizuotos VHS kasetės). Dėl šių apdovanojimų geriausio filmo, režisieriaus, aktorių kategorijose varžosi filmų: „Lošėjas“, „Redirected. Už Lietuvą!“, „Šventos karvės“, „Rūsio“, kūrybinių komandų nariai. Visus nominantus rasite oficialioje apdovanojimų svetainėje. Beje, už savo favoritus balsuoti dar galite iki sausio 31 d. vidurnakčio.

Kol dar žiūrovai sprendžia, kam atiteks „KINFO apdovanojimai“, į apdovanotojų vaidmenis pabandė įsijausti jaunieji Lietuvos aktoriai: Simonas Storpirštis, Laurynas Onuškevičius (šiais metais jie taip pat bus ir renginio vedėjai), Šarūnas Gedvilas (praėjusių metų „KINFO apdovanojimai“ ceremonijos vedėjas), Aistė Diržiūtė ir kiti.

Bilietai į renginį jau prekyboje. Po oficialios apdovanojimų ceremonijos turėsite galimybę pamatyti išankstinę filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ premjerą. Apdovanojimų metu nuotaiką taip pat palaikys muzikinė grupė „Condor Avenue“.

Komentarai