fbpx
Naujienos

„Oskaro“ laureatė Reese Witherspoon atrado geriausią savo versiją

Kadras iš filmo „Kaip išsirinkti vyrą“

Debiutuojanti amerikiečių režisierė Hallie Meyers-Shyer pristato nuotaikingą, šviesią ir šiltą romantinę komediją „Kaip išsirinkti vyrą“ (orig. „Home again“), kuri pasakoja apie meilę, draugystę ir šeimą, bet svarbiausia – apie vieną didelę gyvenimo pamoką – kai net ir bandymas pradėti viską iš naujo reikalauja patirties.

Kadangi filmas „Kaip išsirinkti vyrą“ pasakoja apie ypatingą laiką po skyrybų, kada nesaugumas persipina su kalte, pagrindinį vaidmenį atliekančios aktorės ir prodiuserės Reese Witherspoon, apdovanotos „Oskaru“, Auksiniu gaubliu ir „BAFTA“ prizais už vaidmenį 2005 m. filme „Ties jausmų riba“, teigimu ši kino juosta tikrai nėra įprasta romantinė komedija.

R. Witherspoon vaidina žavią vienišą dviejų vaikų mamą Alisą, kuri neseniai išsiskyrusi su vyru nusprendžia su vaikais grįžti į gimtąjį Los Andželą. Netikėtai sutikusi tris žavius filmų kūrėjus, Alisa ištiesia pagalbos ranką ir leidžia jiems laikinai apsigyventi savo svečių namelyje. Kartu trys jauni vyrukai sukuria tobulą vyrą, tačiau situacija pakrypsta dar labiau netikėta linkme, kai ant moters durų slenksčio pasirodo jos buvęs vyras (aktorius Michael Sheen).

Vyresnės moters ir jaunesnio vyro romantiški santykiai nėra naujiena kine. Taip pat nebuvo atsisakyta išbandytos ir patvirtintos formulės, kad romantinė komedija privalo turėti žavingą pagrindinį vyro personažą – šiuos batus puikiai užpildo jaunasis aktorius Pico Alexander. Vis dėlto filmas „Kaip išsirinkti vyrą“ išsiskiria iš romantinių komedijų minios svajingu, žvakių šviesos nušviestu pasakojimu apie vidutinio amžiaus mamos gerumą priimant į namus trys svetimus bedarbius žmones.

Nepaisant rausvo fono ir žavingo vyriško personažo, kino juostoje „Kaip išsirinkti vyrą“ romantiški nuotykiai nėra istorijos esmė. Filmas „Kaip išsirinkti vyrą“ pasakoja ne apie moterį, kuriai reikia meilės, bet apie moterį, kuri atranda geriausią savo versiją.

Filmo anonsas:

Komentarai