fbpx
Naujienos

Oskarų laimėtojų agentūra atstovaus naujausią Jono Trukano filmą „Žmogus Vielabraukis“

Kadras iš filmo „Žmogus Vielabraukis“ Festivalio „Kino pavasaris“ archyvas
Kadras iš filmo „Žmogus Vielabraukis“
Festivalio „Kino pavasaris“ archyvas

Jono Trukano filmą “Žmogus Vielabraukis”, kurio premjera įvyko šių metų festivalyje “Kino pavasaris”, atstovaus viena didžiausių Europoje filmų festivalių agentūrų “Aug&Ohr Medien”.

Agentūros katalogą sudaro virš septynių šimtų aukštos kokybės trumpametražių bei ilgametražių filmų, kurie rodomi prestižiniuose Kanų, Berlyno, Maskvos, Šanchajaus, Palm Springso, Sundanso, Lokarno, Toronto, Clermont-Ferrand ir kituose festivaliuose visame pasaulyje.

Per penkis pastaruosius metus kompanija atstovavo prestižiniais apdovanojimais įvertintus vokiečių ir austrų trumpametražius filmus, penkias juostas, laimėjusias studentiškų filmų Oskarus geriausio užsienio filmo kategorijoje ir net šių metų Oskarams trumpametražio filmo kategorijoje nominuotą filmą “Viskas bus gerai” (Alles wird gut).

Šių dienų Vilniaus aktualijų inspiruota absurdo komedija “Žmogus Vielabraukis” pasakoja apie troleibusų parko mechaniką, kuris tampa superherojumi, kad išgelbėtų savo darbovietę iš informacinių technologijų kompanijos gniaužtų bei apgintų savo mylimus troleibusus.

Po iš pirmo žvilgsnio lengva filmo fabula slepiasi skaudūs klausimai: amžinas kartų konfliktas, technologinio progreso kaina, atsakomybė už savo sprendimus, bei susidūrimas su jų padariniais.

Komentarai