fbpx
Naujienos

„Oskarui“ nominuoto aktoriaus honoraras už vaidmenį „Volstryto vilke“ nustebino Holivudą

Leonardo Dicaprio filme „Volstryto vilkas“ „Garsų pasaulio įrašai“ archyvas
Leonardo Dicaprio filme „Volstryto vilkas“
„Garsų pasaulio įrašai“ archyvas

Aktorius Jonah Hill‘as už darbą „Volstryto vilke“ gavo sumą, kuri dirbantiems Amerikos kino industrijoje pasirodė komiška. Antraplanį vaidmenį filme atlikęs aktorius taip troško vaidinti Martino Scorsese‘s režisuotame filme, kad sutiko dirbti už kuklų 60 tūkstančių dolerių atlygį. Kalbama, kad siekdamas šio vaidmens Jonah užsuko ištisą lobistinę kampaniją.

Tuo metu už vaidmenį 100 milijonų dolerių (apie 254 milijonai litų) biudžeto filme L. DiCaprio gavo, švelniai tariant, didesnį atlygį. Jo honoraras siekė 10 milijonų, tačiau ir ši suma aktoriui toli gražu nėra ribinė. Už vaidmenį pernai matytame „Didžiajame Getsbyje“ Leo buvo sumokėta perpus daugiau – 20 milijonų.

Tikrais įvykiais grįstoje kriminalinėje komedijoje „Volstryto vilkas“, darbas ties kuria tęsėsi septynis mėnesius, J. Hill‘ui teko svarbiausias vaidmuo po Leonardo DiCaprio. Jis suvaidino realų asmenį, pagrindinio veikėjo Džordano Belforto kolegą, bičiulį ir pasilinksminimų bendražygį Donį Afozą. Žurnalas „Forbes“ J. Hill‘o pasirodymą „Volstryto vilke“ įvertino nevienareikšmiškai: „tiesiog didžiausias vaidmuo ir geriausia vaidyba jo karjeroje“. Aktorių, daugiausiai žinomą iš vaidmenų tokiose komedijose kaip „Dabar jau tikrai šikna“ ar „Kietakiaušiai“, galima pamatyti ir kur kas rimtesniuose filmuose. 2011 metais už antraplanį vaidmenį biografinėje dramoje „Žmogus pakeitęs viską“ jis buvo nominuotas „Oskarui“.

Matyt, turėdami galimybę dirbti su legendiniu režisieriumi Holivudo aktoriai honoraro dydžio labai nesureikšmina. Juk tokio tipo bendradarbiavimas atneša kitokią naudą. Jonah Hill‘as už puikiai atliktą savo vaidmenį „Volstryto vilke“ nominuotas „Oskarui“ ir antrą kartą savo karjeroje pretenduoja tapti geriausiu antraplaniu aktoriumi, o tai yra puikiausia reklama ir didžiausias prestižas kiekvienam aktoriui. L. DiCaprio už šį vaidmenį jau yra įvertintas „Auksiniu gaubliu“, o dalinant „Oskarus“ gali būti pripažintas geriausiu pagrindinio vaidmens atlikėju.

Didžiuosiuose Lietuvos ekranuose „Volstryto vilkas“ pasirodys vasario 21 dieną. Šiuo metu filmas rodomas vis daugiau valstybių, o jo pelnas visame pasaulyje jau siekia 183 milijonus dolerių. Prognozuojama, kad bendros „Volstryto vilko“ pajamos viršys ketvirtį milijardo dolerių.

Filmo ištrauka kurioje vaidina J. Hill‘as ir L. DiCaprio:


„Garsų pasaulio įrašai“ informacija

Komentarai