fbpx
Naujienos

Pagaliau atskleistas ilgai slėptas naujasis filmo „Žmogus iš plieno“ blogietis, kurį įkūnys Mackenzie Gray

 

Aktorius Mackenzie Gray „ACME Film“ archyvas
Aktorius Mackenzie Gray
„ACME Film“ archyvas

Komiksų ir superherojų mėgėjai trina rankomis – jau birželio pabaigoje Lietuvos kino teatrus pasieks filmų „300“ bei „Stebėtojų lyga“ režisieriaus Zacko Snyderio naujasis kino epas „Žmogus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“). Nors daugybė juostos, kurią prodiusavo „Tamsos riterio“ trilogijos režisierius Christopheris Nolanas, detalių slepiama, pagaliau paaiškėjo, kokį blogietį įkūnys kanadiečių aktorius Mackenzie Gray, kurio rolę iki šiol gaubė paslaptis.

Buvo pasirodę gandų, kad iš mokslinės fantastikos filmų ir serialų, tokių kaip „Smolvilis“ (angl. „Smallville“) pažįstamas M.Gray naujajame filme „Žmogus iš plieno“ pasirodys kaip Supermeno priešas Leksas Liuteris arba Gudruolis (angl. Braniac). Tačiau spėjimai nebuvo teisingi – kanadietis taps piktavaliu mokslininku Jax-Ur iš gimtosios Supermeno Kriptono planetos. Jis filme vaidins pagrindinio filmo niekšo, Generolos Zodo (akt. Michaelis Shannonas) pakaliką.

Pirmąsyk Jax-Ur buvo aprašytas JAV komiksų leidėjų DC 289-ajame „Adventure Comics“ numeryje 1961-aisiais. Šis amoralus nusikaltėlis buvo įkalintas garsiajame Kriptono kalėjime „Phantom Zone“ už tai, kad eksperimentuodamas su branduoline raketa sunaikino vieną apgyvendintą Kriptono palydovą. Už masinį nužudymą jam buvo skirtas amžinas įkalinimas.

Kokia bus mokslininko Jax-Ur istorija Z.Snyderio filme „Žmogus iš plieno“, kol kas nežinoma, tačiau pats aktorius tikino, kad juosta išties didinga. „Tai nuostabus filmas, visiškai kitokia, nauja Supermeno versija. Šis šviežias startas grandiozinis ir dėl filme vaidinančių aktorių. Henry Cavillas yra nuostabus Supermenas, M.Shannonas – fantastišas Generolas Zodas, ką jau kalbėti apie Russelą Crowe, Diane Lane ir Keviną Costnerį. Aktoriai surinkti išties puikūs. Ši juosta patiks visiems kino hitų gerbėjams“, – portalui Jtmgames.com sakė M.Gray.

Filme „Žmogus iš plieno“ 30-mečio britų aktoriaus H.Cavillo įkūnijamas Supermenas visai nesidžiaugia būdamas kitoks nei kiti. Žemėje berniuką-ateivį įsivaikinę tėvai (aktoriai K.Costneris ir D.Lane) visuomet prašė jo nesinaudoti savo ypatingomis galiomis, tad Klarkas Kentas augo atsiskyręs, trokšdamas bendravimo, bet turėdamas nuolat slėpti, kas jis toks. Tačiau ateina diena, kai tik nuo jo ir jo stiprybės priklausys daugybės žmonių likimas…

Veiksmo, nuotykių ir specialiųjų efektų kupinas kino epas „Žmogus iš plieno“ Lietuvos kino teatrus pasieks birželio 28 dieną.

Filmo „Žmogus iš plieno“ anonsas:

„ACME Film“ informacija

Komentarai