fbpx
Naujienos

„Pakeliui“ filmavimų metu Mantas Jankavičius surengė koncertą karvėms pievų vidury!

Kadras iš filmo „Pakeliui“ Kristijono Tumo nuotrauka, „LiTl Baz Pictures“
Kadras iš filmo „Pakeliui“
Kristijono Tumo nuotrauka, „LiTl Baz Pictures“

Į kelionę per Lietuvą naujajame Ričardo Marcinkaus kelio filme „Pakeliui“ leidęsis dainininkas Mantas Jankavičius ir jo pakeleive tapusi jaunoji aktorė Džesika Vienažindytė filmavimų metu gavę atokvėpio minutę nepraleisdavo progos pasilinksminti. Kartą, užuot pievoje mėgavęsis poilsiu ir saulės spinduliais, dainininką Panką įkūnijęs M.Jankavičius surengė improvizuotą koncertą.

Atlikėjas tąsyk nepasimetė dėl klausytojų stygiaus atokioje vietovėje ir linksmindamas filmo kūrybinę grupę bei Džesiką nutarė sudainuoti dainelę karvėms. Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip energingai sau pritardamas nediduke gitara Mantas linksmai užtraukia puikiai pažįstamą, vasarišką, kadaise Gintarės Karaliūnaitės dainuotą „Boružėlę septyntaškę“. Kad ir kaip būtų keista, panašu, kad Manto populiarumas karvių tuoj pat nepaperka. Žalų karvių porelė atrodo gerokai nustebinta išskirtinio dėmesio, o viena net pabūgusi mėgina žingsniuoti atbula. Pankas po savo trumpo šou nusilenkia, nors ir nusistebi, kad „klausytojos“ tik moja uodegomis ir karpo ausimis užuot apdovanojusios jį aplodismentais.

Kitame kadre matyti, kaip M.Jankavičius ryžtasi „pereiti į puolimą“ ir vaizduodamasis esąs su ragais sliūkina tai prie vienos žalosios, tai prie kitos, jas sėkmingai pabaugindamas.

Manto koncertą karvėms ir linksmybes pievų vidury galite išvysti čia.

„Ir dabar pažiūrėjęs prisimenu puikią tos dienos nuotaiką. Visuomet stengdavomės akimirkas tarp filmavimų išnaudoti trumpoms linksmybėms“, – pasakojo M.Jankavičius. Anot režisieriaus R.Marcinkaus, jam aktorių drausminti neteko, netgi priešingai – jų improvizacijos buvo tik skatinamos. „Reikėjo gero jausmo, tad filmavome tiesiog pasilakstymus pievose. Galiausiai Mantas pats pribėgo prie karvių ir joms uždainavo visus mus prajuokindamas“, – šypsojosi jis.

Atradimų kupina „Pakeliui“ herojų kelionė nepašykštės įtampos, ieškojimų, draugystės ir meilės. Žiūrovai filme išvys buvusio žinomo rokerio Panko nuopolį, jo susitikimą su netikėtai atsiradusia dukra bei troškimą atsispirti nuo dugno ir būti tokiu tėčiu, kokiu mergaitė galėtų didžiuotis.

Lapkričio 21 dieną Lietuvos kino teatrus pasieksiančio filmo „Pakeliui“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"