fbpx
Reportažai

„Pakeliui“ – nauja geros nuotaikos porcija Lietuviško kino padangėje

Filmo „Pakeliui“ pristatymas Lino Mažono nuotrauka
Filmo „Pakeliui“ pristatymas
Lino Mažono nuotrauka

Balandžio 14-osios vakarą jaukiame „Šekspyro“ viešbutyje Vilniuje pristatytas dar vienas naujas lietuviškas filmas – Ričardo Marcinkaus juosta „Pakeliui“. Kaip teigia filmo kūrybinė grupė, „Pakeliui“ sunku įsprausti į vieno žanro rėmus. Lietuvoje tai bus gana nauja kino stilistika, turinti tiek dramos, tiek komedijos elementų – tai vasariškas kelio filmas, spinduliuojantis geromis emocijomis ir tikimasi, kad puikiai praskaidrins niūrias rudens nuotaikas, nes būtent tada ir planuojama filmo premjera – lapkričio 21 dieną.

Spaudos konferencijos metu pristatytas filmo anonsas, trumpai papasakojantis filmo siužetą – neįprasta šlovę praradusio roko muzikanto (akt. Mantas Jankavičius) ir mažos mergaitės (akt. Džesika Vienažindytė) kelionė, kurios metu muzikantas keičiasi ir tampa geresniu žmogumi. Filmo kūrėjai džiaugiasi, kad filmą pavyko iškelti iš miesto, iš suspaustų butų ir tarsi įkvėpti gryno vasariško oro.

Filmo „Pakeliui“ anonsas:

Kadangi filmo istorija yra apie roko muzikantą, svarbia juostos dalimi tampa garso takelis, kuriam dainas kūrė ir pagrindinis filmo aktorius Mantas Jankavičius. Pasakodamas apie savo patirtis vaidinant juostoje Mantas juokavo, kad vaidmuo tikriausiai tik dėl to ir pavyko, kad mokėjo groti gitara.

Filmo pristatymo renginyje taip pat skambėjo kelios Manto dainos iš filmo garso takelio, dalyvavo kūrybinė grupė ir pagrindiniai aktoriai.

Komentarai