fbpx

„Pamatyk kine“ seansai vyksta nuo 2017 m., 2022 m, seansų ciklas grįžo po pandemijos. 

Išskirtinių filmų seansų serija „Pamatyk kine“ siekiama dideliame kino ekrane parodyti visų pamėgtas juostas.

Prisijunkite prie „Pamatyk kine“ facebook grupės ir visas naujienas sužinote pirmieji >

Arba užsiprenumeruokite „Pamatyk kine“  naujienlaiškį ir nepraleiskite specialios bilietų kainos >

Jei norite bendradarbiauti susisiekite: lina@kinfo.lt | +37068787205

Artimiausi seansai: 

2024 m. BALANDŽIO 15 d. – „Sėlinantis tigras, tūnantis drakonas“ (2000) Rež. Ang Lee

BILIETAI | FB renginys

2000 m. kino salėse pasirodęs režisieriaus Ang Lee „Sėlinantis tigras, tūnantis drakonas“ yra kovos menų filmas, kuris gali pasigirti vizualiai išradingais kameros sprendimais ir pribloškiančia veiksmo scenų choreografija. Kūrinyje vieną iš svarbiausių savo gyvenimo rolių suvaidina Michelle Yeoh, kurią kino žiūrovai dabar geriausiai prisimena dėl 2023 m. pelnyto „Oskaro“ už filmą „Viskas iškart ir visur“.

Jauna kinų karė pavagia legendinį kardą iš garsaus kalavijuočio ir ištrūksta į romantiškų nuotykių pasaulį su paslaptingu žmogumi šalies pasienyje. Ten jos laukia netikėtos patirtys ir gresia akistata su jos beieškančia kardo sergėtoja. Nepamirštama atmosfera pasižyminčios juostos siužeto varomosios galios yra 3 moterys veikėjos: jų troškimai, išbandymai bei moralinės dilemos.

Filmas buvo nominuotas net 10-čiai „Oskaro“ statulėlių, o iš jų pelnė 4  – geriausio filmo ne anglų kalba, geriausios scenografijos, geriausios kinematografijos ir geriausio muzikinio takelio.

2024 m. GEGUŽĖS 6 d. – „Karštis“ (1995) Rež. Michael Mann

BILIETAI | FB renginys

Absoliuti veiksmo filmų klasika! 1995-aisiais metais pasirodęs režisieriaus Michaelo Manno „Karštis“ pralenkė laiką dėl žanrui nebūdingos išradingos pasakojimo struktūros – vienu metu sekame net kelias siužeto linijas, kurios įtraukiančiai pristato niekada nemiegančio Los Andželo nusikalstamąjį pasaulį.

Tai vienas žymiausių visų laikų filmų, kuriame vaidina legendinė porelė: Robertas De Niro ir Alas Pacino. Jų sukurti veikėjai (detektyvas ir veteranas nusikaltėlis) šiai kriminalinei dramai leido įtikinti tiek kritikus, tiek žiūrovus. Įtampos kupiną juostą taip pat papildo įsimintinas garso takelis, itin realistiškos veiksmo scenos bei pasaulinio lygio kinematografija.

Daugybę gerbėjų turinti klasika kino industrijoje gali pasigirti nepriekaištingo filmo statusu. Režisierius Michaelas Mannas 2023-ųjų metų pabaigoje atskleidė, kad po 30-ties metų pertraukos pagaliau planuoja antrąją filmo dalį, kuriame turėtų vaidinti Adamas Driveris. Su šiuo aktoriumi amerikietis jau dirbo kino teatrus tuoj pasieksiančiame projekte „Ferrari (2024)“.

BILIETAI Į VISUS PAMATYK KINE FILMUS –> ČIA.

Jau rodėme (2022 – ):

2024 m. SAUSIO 8 d. –  Bėgantis skustuvo ašmenimis. „The Final Cut“ versija(1982) Rež. Ridley Scott

Blade Runner © 1982 WBEI

BILIETAI | FB renginys

2024 m. SAUSIO 9 d. – „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ (2017) Rež. Denis Villeneuve

Blade Runner 2049 © 2017 Columbia Pictures Industries, Inc.

BILIETAI | FB renginys

2024 m. SAUSIO 29 d. – „Popierinis mėnulis“ (1982) Rež. Peter Bogdanovich

Images courtesy of Park Circus/Paramount

BILIETAI | FB renginys

„Popierinis mėnulis“ – tai komiškas kelionės filmas,kurio veiksmas vyksta JAV Didžiosios depresijos metu. Apsukrus sukčius Moses(Ryan O’Neal) netikėtai tampa 9-metės Addie (Tatum O’Neal) globėju kelionėje pas Addie tetą, po to kai jiedu susitinka mergaitės mamos laidotuvėse. Nors kyla įtarimų, kad Moses yra tikrasis Addie tėvas – jis tai neigia, bet sutinka nuvežti mergaitę iki tetos. Tikrame gyvenime aktorius Ryan O’Neal iš tikrųjų yra Tatum O’Neal tėtis, tad ekrane įamžinta istorija dėl šios priežasties dar įtikinamesnė.

Filmą sukūrė režisierius Peter Bogdanovich, kuris Lietuvoje tikriausiai geriausiai pažįstamas kaip vienas iš TV serialo „Sopranai“ aktorių.

„Popierinis mėnulis“  buvo nominuotas 4 „Oskarams“ , iš kurių vieną pelnė.Jį gavo Tatum O’Neal – dešimtmetė mergaitė tapo jauniausia aktore pelniusia geriausio pagrindinio vaidmens apdovanojimą.

2024 m. VASARIO 19 d. –  „Šaunusis ponas Lapinas“ (2009) Rež. Wes Anderson

Fantastic Mr. Fox © 2009 Twentieth Century Fox Film Corporation and Indian Paintbrush Productions LLC. All rights reserved.

BILIETAI | FB renginys

Stop-motion­ stiliaus animacinis Weso Andersono filmas, kuriam scenarijų jisparašė kartu su Noah Baumbach (pagal Roald Dahl knygą skirtą vaikams).

Tai pasakiška animacinė istorija apie lapiną, kurisnegali atsispirti įvairiausioms gėrybėms iš gretimo ūkio bei nuolatos įsiveliaį nepatogias situacijas ir bando iš jų išsisukti. Kūrinys išsiskiria Wesui Andersonui būdingu dinamišku montažu ir kruopščiai paruošta kiekvieno kadro kompozicija.

Filmas pelnė dvi „Oskaro“ nominacijas, o pagrindinius veikėjus įgarsino visa gausybė įžymių aktorių: George Clooney, Meryl Streep,Bill Murray, Jason Schwartzman, Willem Dafoe, Owen Wilson. Beje, kūrinyje girdisi ir paties Weso Andersono balsas.

2024 m. KOVO 4 d. –  „Griaustinis tropikuose“ (2008) Rež. Ben Stiller

Images courtesy of Park Circus/Paramount

BILIETAI | FB renginys

„Griaustinis tropikuose“ yra satyrinė komedija apie beprotišką Vietnamo karo veterano parašytos knygos pavertimą veiksmo filmu. To paties pavadinimo ekranizicijai pasirinkti: pramoginių filmų herojus Tugg Speedman (Ben Stiller), australų „metodinis“ aktorius Kirk Lazarus (Robert Downey Jr.), neatsiskleidęs gėjus reperis Alpa Chino (Brandon T.Jackson) ir nuo narkotikų priklausomas komikas Jeff Portnoy (Jack Black). Šios ekscentriškos asmenybės tampa didžiuliu galvos skausmu filmo kūrėjams ir studijos vadovui Lesui Grossmanui (Tom Cruise), tad situacijai išspręsti pasiūlomas sprendimas – viską nufilmuoti Guerilla metodu: aktorius išvežti įdžiungles ir fiksuoti paslėptomis kameromis.

Šis filmas yra beprotiškai smagi komedija, taikliai besišaipanti iš didžiulių kino studijų, pervertinamų aktorių metodikų ir šlykščių režisūrinių manipuliacijų. Vienų kritikuojamas dėl peržengtų ribų, kitų mylimas dėl drąsių sprendimų satyriniam tikslui pasiekti –  „Griaustinis tropikuose“ abejingų žiūrovų nepalieka.

2024 m. BALANDŽIO 2 d. – „Žaislų istorija“ (1995) Rež. John Lasseter

BILIETAI | FB renginys

Jau beveik 30 metų džiuginanti „Žaislų istorijos“ saga prasidėjo 1995-aisiais. Šis filmas yra istorinis ne vien dėl stulbinančios populiariosios sėkmės ir milijonų paliestų vaikų širdžių iš viso pasaulio – jis taip pat yra pirmasis vien kompiuterine grafika sukurtas „Disney“ animacinis kūrinys.  

Pirmoji „Žaislų istorija“ supažindina mus su žaislais, kurie atgyja aplink nesant žmonėms. Kai berniukas Andy iš mamos gauna naują žaislą – astronautą Bazą – , tai sukelia pavydą mėgstamiausiam berniuko „draugui“ kaubojui Vudžiui. Pastarasis nusprendžia atsikratyti įkyraus naujoko, tačiau įvykių seka susidėlioja taip, kad abu veikėjai pasiklysta. Vudžiui ir Bazui tenka susivienyti, kad galėtų kartu sugrįžti pas Andy.

Dėl jau minėto kompiuterinės grafikos technologinio proveržio šis filmas sulaukė specialaus apdovanojimo „Oskaruose“. Pagrindinius animacinės juostos veikėjus įgarsina Tomas Hanksas ir Timas Allenas.

Kadras iš filmo „Dainuojantys lietuje“
Organiatorių archyvas

Spalio 23 d. – Legendinis miuziklas „Dainuojantys lietuje“ 
BILIETAI
| FB renginys 

Spalio 30 d. – Danny Boyle siaubo filmas „28 dienos po“ su Cillian Murphy
BILIETAI | FB renginys
 
 
Spalio 31 d. – Wes Craven siaubo filmas „Košmaras Guobų gatvėje“ apie legendinį Fredį Kriugerį.
BILIETAI | FB renginys 
Kadras iš filmo „Svetimas. Režisieriaus versija“

Lapkričio 20 d. – Ridley Scott legendinis „Svetimas. Režisieriaus versija“
BILIETAI | FB renginys

Lapkričio 21 d. – „Svetimo“ James Cameron tęsinys „Svetimi“
BILIETAI
| FB renginys
 

Lapkričio 27 d. – Jau klasika tapęs animacinis filmas „Wall-E“
BILIETAI | FB renginys
 
Gruodžio 11 d. – Sidney Lumet sarkazmu persmelktas „Tinklas“
BILIETAI | FB renginys
Kadras iš filmo „Įsiutęs bulius“
Šaltinis – scifighting.com


Spalio 2 d. – Martin Scorsese „Įsiutęs bulius“ su Robert De Niro

Kadras iš filmo „Bulvarinis skaitalas“

Rugsėjo 11 d. – Quentin Tarantino „Bulvarinis skaitalas“ 


Bilietai | FB renginiai Vilniuje ir Kaune

Bilietai | FB renginiai Vilniuje ir Kaune

– 2023 kovo 6 d. „Pilietis Keinas“ | „Citizen Kane“ (1941) Rež. Orson Welles | Vizualas – Monika Petkelė (minimalu.lt)

Bilietai | FB renginys

 

„Jausmų galia“ | „Eternal Sunshine of the Spotless Mind“ (2004)
Vizualas – Monika Petkelė (minimalu.lt)

Bilietai | FB renginys

– 2023 sausio 30 d. „Bus kraujo“ | „There Will Be Blood“ (2007) Rež. P.T. Anderson | Vizualas – Monika Petkelė (minimalu.lt)

 

– 2023 sausio 9 d. „Šioje šalyje nėra vietos senukams“ | „No Country For Old Men“ (2007) Rež. Joel Coen ir Ethan Coen | Vizualas – Monika Petkelė (minimalu.lt)

 

– 2022 gruodžio 19 d. „Kietas riešutėlis | „Die Hard“ (1988) Rež. John McTiernan | Vizualas – Monika Petkelė (minimalu.lt)

 

– 2022 lapkričio 28 d. „Stebuklingi Širos nuotykiai dvasių pasaulyje“ | „Spirited Away“ (2001) Rež. Hayao Miyazaki | Vizualas – Monika Petkelė (minimalu.lt)

 

– 2022 lapkričio 8 d. „Pabėgimas iš Šoušenko“ | „The Shawshank Redemption“ (1994) Rež. Frank Darabont | Vizualas – Monika Petkelė (minimalu.lt)

 

– 2022 spalio 31 d. „Švytėjimas“ | „The Shining“ (1980) Rež. Stanley Kubrick | Vizualas – Monika Petkelė (minimalu.lt)

 

– 2022 kovo 7 d. „Traukinių žymėjimas“ | „Trainspotting“ (1996) Rež. Danny Boyle | Vizualas – Monika Petkelė (minimalu.lt)

 

Jau rodėme (2017 – 2020 m.):

Stanley Kubrick „2001 metų kosminė odisėja“ (2001 A Space Odyssey, 1968)

Sofia Coppola „Pasiklydę vertime“ (Lost in Translation, 2003)

Peter Weir „Trumeno šou“ (The Truman Show, 1998)

Andrejaus Tarkovskio „Soliaris“ (Solaris, 1972)

Jonathan Demme filmą „Avinėlių tylėjimas“ (The Silence of the lambs, 1991)

Quentin Tarantino filmą „Bulvarinis skaitalas“ (Pulp Fiction, 1994)

Quentin Tarantino filmus „Nužudyti bilą“ 1 ir 2 (Kill Bill, 2003/2004)

David Lean filmą „Arabijos Lorensas“ (Lawrence of Arabia, 1962)

Stanley Kubrick filmą „Metalinis apvalkalas“ (Full Metal Jacket, 1987)

Steven Spielberg filmą „Šindlerio sąrašas“ (Schindler’s List, 1993)

John G. Avildsen filmą „Rokis“ (Rocky, 1976)

David Fincher filmą „Kovos klubas“ (Fight Club, 1999)

Andrejaus Tarkovskio filmą „Stalkeris“ (STALKER, 1979)

William Friedkino filmą „Egzorcistas“ (Exorcist. Director’s Cut, 1973)

Alfredo Hičkoko filmą „Psichopatas“ (Rear Window, 1960)

Alfredo Hičkoko filmą „Langas į kiemą“ (Rear Window, 1954)

Francis Ford Coppola karinę dramą „Šių dienų apokalipsė“ (Apocalypse Now. Redux, 2001)

Sergio Leone vesterną „Geras, blogas ir bjaurus“ (The Good, the Bad and The Ugly, 1966)

Brolių Coen’ų komediją „Didysis Lebovskis“ (The Big Lebowski, 1998)

William Wyler romantinę komediją „Kaip pavogti milijoną“ (How to steal a million, 1966)

Frank Capra filmą „Nuostabus gyvenimas“ (It’s a Wonderful Life, 1946)

​Stanley Kubrick filmą „Prisukamas apelsinas“ (A Clockwork Orange, 1971)

Stanley Kubrick siaubo filmą „Švytėjimas“ (The Shining, 1980)

Michael Curtiz filmą „Kasablanka“ (Casablanca, 1942)

Sidney Lumet kriminalinė dramą „12 įtūžusių vyrų“ (12 Angry Men, 1957)

Ridley Scott fantastikos ir siaubo žanrų juostą „Svetimas. Režisieriaus versija“ (Alien. Director’s Cut, 1979)

Danny Boyle  energingąjį „Traukinių žymėjimą“ (Trainspotting, 1996)