fbpx
Naujienos

Pamatyk pirmas E. Vėlyvio filmą „Nakties sergėtojai“

Naujausią Emilio Vėlyvio fantastinį veiksmo filmą, „Nakties sergėtojai“ Forum Cinemas Vingis kino teatre nekantriausi režisieriaus gerbėjai galės pamatyti pirmieji jau rugsėjo 1-ąją. Tai pirmasis E. Vėlyvio filmas, kuris skirtas žiūrėti ne tik suaugusiems, ir kurio amžiaus cenzas – N-13.

Rusijoje statytą filmą kino teatruose bus galimybė žiūrėti originalo kalba su subtitrais arba įgarsintą lietuviškai. Dubliažo režisierius – aktorius ir garso režisierius Andrius Paulavičius – parinko labiausiai personažų amžių ir tipažą atitinkančius balsus. Rezultatas pranoko lūkesčius, aktoriai herojų kalbėjimo manieras ir charakterį perteikė puikiai ir tiksliai.

Filmo „Nakties sergėtojai“ pagrindinę žvaigždę, legendinį Rusijos aktorių Leonidą Jarmolniką, įgarsino aktorius Juozas Gaižauskas, kurio dažnas amplua – blogiuko vaidmenys teatre ir kine. Jaunąjį kurjerį Pašą suvaidinusį Ivaną Jankovskį, žymiojo Olego Jankovskio anūką, įgarsino dažnai jaunuolius ir paauglius vaidinantis bei įgarsinantis Simonas Storpirštis. Vampyrę Daną Lokis įgarsino aktorė Gabrielė Malinauskaitė, kuriai jau praeityje yra tekę vaidinti austrų trumpo metro filmuke merginą, virtusią į vampyrę. Vampyrą „blogiukas“ Jankulą įgarsino E. Vėlyvio filmų etatinė žvaigždė Mindaugas Papinigis, kurio įsimenantis dusliai prikimęs balsas idealiai „prilipo“ prie vaidmens. „Blogiukę“ vampyrę Stefani įgarsino dramatiškoji O. Koršunovo teatro aktorė Airida Gintautaitė, o paslaptingąją Li Ven – neseniai su filmu „Ekipažas“ išgarsėjusi Agnė Grudytė. Kitas roles dubliavo Lietuvoje gerai žinomi aktoriai: Donatas Šimukauskas, Andrius Žiurauskas, Larisa Kalpokaitė, Eimutis Kvoščiauskas ir Andrius Paulavičius. Sau įprastuose vandenyse teko plaukioti ir žymiesiems „Radistams“ – Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys įgarsino radijo ir TV laidų vedančiuosius.

„Nakties sergėtojai“ – pirmasis E. Vėlyvio filmas, kuriame fantastika ir įspūdingi kompiuteriniai efektai persipina su tikrove, kuris tinka tiek veiksmo, tiek filmų apie meilę mėgėjams. Jo siužete jaunas kurjeris Paša netikėtai įsimyli žavią lietuvių dainininkę, o iš tiesų vampyrę Daną Lokis, nuo kurios priklauso žmonių ir antgamtinių būtybių pusiausvyra pasaulyje. Kurjeris užverbuojamas padėti slaptai tarnybai, prižiūrinčiai tvarką ir ramybę. Bet netikėtai viskas ima slysti tarnybai iš rankų…

Komentarai