fbpx
Naujienos

Panevėžio jaunimas susitiks su žymiausiu Lietuvos operatoriumi Algimantu Mikutėnu

„Laisvalaikio LAB‘as“
„Laisvalaikio LAB‘as“

Kino centras „Garsas“ jau trečius metus kviečia jaunimą į atvirą erdvę „Laisvalaikio LAB‘as“. Čia sudarytos sąlygos jaunimui nuo 14 iki 29 m. jaukiai ir saugiai leisti laisvalaikį, įsitraukti į įvairias kino centre organizuojamas veiklas bei tapti vienu iš „Garso savanoriu“.

Atvirų jaunimo erdvių projekto „Laisvalaikio LAB‘as“ tikslas – pasiūlyti laisvalaikio užimtumo alternatyvą mažiau galimybių turinčiam jaunimui bei ugdyti būtent šios tikslinės grupės savirealizaciją ir socialinės integracijos įgūdžius. Projekto veiklos programa orientuota darbui su žmonėmis, o ne dėl žmonių.

Įgyvendinant projektą 2015 m. liepos 7-9 dienomis organizuojamos NEMOKAMOS trijų dienų kino dirbtuvės, kuriose kinas pristatomas ne kaip priemonė laisvalaikio praleidimui, o kaip laisvalaikis, savirealizacija per kiną, naudojant aplinkos stebėjimo, atradimo, patyrimo, analizavimo metodus. Jaunuoliai bus supažindinami su kinu, kaip visų menų sinteze.

Kino dirbtuvėse jaunuoliai su kino profesionalų komanda, režisieriumi Tomu Smulkiu bei operatoriumi LAC garbės nariu Algimantu Mikutėnu filmuos kino etiudą pagal pačių jaunuolių paruoštą scenarijų. Kino meno profesionalai supažindins jaunuosius panevėžiečius su kino kūrimo specifika, žanrais, kino gamybos terminais, filmo kūrimo etapais (scenarijaus planuote, aktorių atranka, filmavimo aikštelių paieška, apšvietimu, filmavimu, montažu, vaizdo ir garso efektais), kino technika.

Projektą iš dalies finansuoja Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Dalyvių skaičius ribotas. Registruokitės el. paštu: edukacija@garsas.lt arba telefonu: 8 682 19 800

Komentarai