fbpx
Naujienos

„Pasaka“ kviečia ketvirtadienio vakarus praleisti su šeima Kinozauro kine

Kadras iš filmo „Drakono lizdas“  „Garsų pasaulio įrašai“ archyvas
Kadras iš filmo „Drakono lizdas“
„Garsų pasaulio įrašai“ archyvas

Nuo šių metų pradžios kino teatras „Pasaka“, norėdamas paskatinti mažuosius žiūrovus dažniau ir aktyviau lankytis gerame kine, pristatė Kinozauro seansus. Kinozauro kortelę su besišypsančiu dinozauru, kurio galva įstrigusi ekranėlyje, gauna kiekvienas vaikas, apsilankęs „Pasakoje“. Kartu su kortele jam padovanojamas pirmas lipdukas. Tris kartus apsilankęs kine ir surinkęs tris Kinozauro lipdukus, ketvirtąjį kartą vaikas pasirinktą filmą žiūrės nemokamai.

Iki šiol seansus šeimai siūlydavęs tik savaitgaliais dienos metu, kino teatras „Pasaka“ keičia įpročius ir vaikus su tėveliais kviečia į kiną ir ketvirtadienio vakarais po darbų, po mokyklos ar darželio.

„Tikimės, kad tai taps gražia kino teatro ir šeimos tradicija – ketvirtadienio vakarą praleisti visiems kartu pramogaujant. Šia proga tikrai pasinaudosiu ir pati su šeima, ir mano draugų šeimos“, – sako kino teatro „Pasaka“ vadovė Andrė Balžekienė.

Vakarinių seansų vaikams ir tėvams ciklas prasidės balandžio 23 d. animacinio filmo „Drakono lizdas“ peržiūra ir kiekvieną ketvirtadienį siūlys vis naujus filmus.

Lietuviškai įgarsintas „Drakono lizdas“ nukels į paslapčių ir netikėtumų kupiną pasaulį, kuriame keliaujama skraidančiais laivais, burtai tyko už kiekvieno kampo, o elfai bei geriausi kariai stoja į kovą su nuožmiais orkais ir pačiu blogio įsikūnijimu – Juoduoju drakonu.. Įtemptų ir smagių nuotykių, įmantrių kovos scenų, baisiausių bei mieliausių personažų animacija sukurta pagal populiarų kompiuterinį žaidimą.

Kino teatro „Pasaka“ kolektyvas nuoširdžiai kviečia ketvirtadienio vakarus praleisti drauge su šeima ir smagiais nuotykiais kino ekrane.

Artimiausi Kinozauro kino seansai:

Balandžio 23 d., ketvirtadienis, 18:30 Drakono lizdas

Balandžio 30 d., ketvirtadienis, 18:30 Namai

Gegužės 7 d., ketvirtadienis, 18:30 Didysis skrydis

Filmo „Drakono lizdas“ anonsas

Komentarai